Dziś mamy 26 października 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

28 lipca 2021

Zapaliła się pralka w łazience. Wezwano kilka zastępów straży

fot. wiecbork112.pl

fot. wiecbork112.pl

We wtorek 27 lipca br, około godziny 13:30 na# Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze w domu przy ulicy Słonecznej w miejscowości Sypniewo gm. Więcbork.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sypniewie oraz trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim. Na miejscu okazało się, że doszło do pożaru pralki w łazience. Strażacy opanowali zagrożenie pożarowe oraz oddymili pomieszczenia budynku. W chwili przybycia na miejsce pierwszego zastępu mieszkańcy przebywali już po za budynkiem. Na szczęście w zdarzeniu nikomu nic się nie stało.

PAMIĘTAJ ABY NIE ZOSTAWIAĆ URUCHOMIONYCH URZĄDZEŃ AGD POD NIEOBECNOŚĆ DOMOWNIKÓW!

SiS: OSP Sypniewo (GBA Man), OSP Sypniewo (GCBA Jelcz), JRG Sępólno Krajeńskie (GCBA Scania), JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault), JRG Sępólno Krajeńskie (Nissan PickUp) i Policja.

Źródło: wiecbork112.pl 

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • -1 (3)

  PZU S.A., w dniu 28-07-2021 11:16:22 napisał:

  Producent pralki powinien ponieść koszta akcji gaśniczej.

  odpowiedz

  • 1 (3)

  sikawica, w dniu 28-07-2021 14:41:45 napisał:

  Jak taka ilość strażaków pomieściła się w łazience? Dobrze że się wężami nie poplątali. Dopiero by była tragedia.

  odpowiedz

  • 1 (3)

  wojtek, w dniu 28-07-2021 21:43:05 napisał:

  Ilość jednostek powala. Ciekawe ile podali prądów wody i czy nie zalali mieszkań.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Golonka wieprzowa tylna
6,99PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)