Dziś mamy 3 grudnia 2022, sobota, imieniny obchodzą:

23 marca 2022

Wiosenny spacer już za nimi. Dzieci zobaczyły, jak przyroda budzi się do życia

fot. pow.

fot. pow.

W poniedziałek, 21 marca, świętowaliśmy# pierwszy dzień wiosny.

Pszczółki od rana czekały z niecierpliwością na jej przybycie. Ale zamiast Pani Wiosny dotarł do nas list. Stało się coś niespodziewanego. Pani Wiosna została uwięziona i poprosiła Pszczółki o pomoc w jej uwolnieniu. Dzieci dzielnie wykonywały wszystkie zadania i udało się uwolnić Panią Wiosnę! Wyszliśmy na spacer, żeby zobaczyć, jak budzi przyrodę do życia. Żeby już na dobre pożegnać zimę i cieszyć się nową  porą roku zrobiliśmy Marzannę i zamknęliśmy w ciemnej piwnicy.  Teraz cieszymy się wiosną. 

Materiał: Katarzyna Cybulska - Przedszkole Miejskie im. Ziemi Pałuckiej w Kcyni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nadzieje polskich kibiców. Dzisiaj Polska zagra z Meksykiem

Rozpoczęcie mundialu rozpaliło nadzieje polskich kibiców. Sukces w meczu towarzyskim z Chile (1:0) dodał optymizmu #przed dzisiejszym spotkaniem z Meksykiem.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)