Dziś mamy 2 października 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

01 czerwca 2023

Wiele niespodzianek z okazji Dnia Dziecka. Bawiły się całe rodziny

fot. SP Dziewierzewo

fot. SP Dziewierzewo

Sobotę, 27 maja dzieci ze Szkoły Podstawowej im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie i ich# rodzice spędzili na zabawie i radości. W tym dniu bowiem obchodziliśmy Dzień Dziecka.

Dla wszystkich uczniów oraz naszych milusińskich z oddziałów przedszkolnych nauczyciele, dyrektor oraz Rada Rodziców przygotowała wiele niespodzianek: dmuchany zamek, zjeżdżalnie, basen pełen kolorowych piłeczek, tańce, bańki mydlane oraz różne konkurencje sportowe. Dmuchańce zapewniła firma Ekipa Jumper.

Na naszych małych i dużych sportowców czekał Bieg o Puchar Dyrektora Szkoły . Podczas imprezy odwiedziła nas także nasza Ochotnicza Straż Pożarna z Dziewierzewa, zapewniając dzieciom niemałą atrakcję.

Nad przebiegiem imprezy i o oprawę muzyczną zadbał animator klaun Edek. Panie z Rady Rodziców wraz z nauczycielami przygotowały kiełbaski z grilla oraz lody i napoje. Radosne uśmiechy na twarzach dzieci były najlepszym dowodem, że impreza była udana.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspomogli naszą inicjatywę: Sołectwu Dziewierzewo, Sołectwu Górki Dąbskie, druhom i druhnom z OSP Dziewierzewo, Radzie Rodziców, nauczycielom oraz dyrekcji szkoły.

Materiał: Maria Kamińska / Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)