Dziś mamy 29 marca 2023, środa, imieniny obchodzą:

10 grudnia 2022

"Stroiki i inne ozdoby świąteczne”. Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

fot. powierzone

fot. powierzone

Dziewiąta edycja konkursu plastycznego "Stroiki i inne ozdoby świąteczne” w Przedszkolu Miejskim im.Ziemi Pałuckiej w Kcyni dobiegła końca.

Celem konkursu było zainteresowanie dzieci różnymi technikami plastycznymi, wzmacnianie więzi rodzinnych, rozwijanie wórczych zainteresowań, wyobraźni oraz umożliwienie zaprezentowania uzdolnień dzieci i ich opiekunów na szerszym forum. Na konkursu zostały zgłoszone 82 prace. W środę 7 grudnia jury w składzie: Maria Kordyś, Katarzyna Pomałacka oraz Wioletta Tomczak dokonało oceny prac wszystkich uczestników konkursu. Poziom wykonanych ozdób okazał się bardzo wysoki. Wyłoniono następujących zwyciezców:

I miejsce: Antoni Gryczka
II miejsce ex aequo: Julia Kalicka, Błażej Dąbrowski
Wyróżnienia:
Bartosz Wiese
Mikołaj Czechowski

Każdy z uczestników konkursu otrzymał nagrodę oraz dyplom. Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród konkursowych. Koordynator konkursu - Katarzyna Soja za zgodą rodziców przekazała wszystkie prace na kiermasz świąteczny, który odbył się 9 grudnia.

Materiał: Katarzyna Soja

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)