Dziś mamy 6 lutego 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

02 grudnia 2022

Pomoc humanitarna 26-letniego strażaka. Gratulacje dla wolontariusza

fot. powierzone

fot. powierzone

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza pogratulowałem wspaniałemu przyjacielowi Ukrainy o dobrym sercu. #Marek Kończewski - 26 letni strażak jednostki ochotniczej straży pożarnej z Kowalewka od pierwszych dni wojny bez ustanku zajmuję się koordynacją oraz transportem pomocny humanitarnej do Ukrainy.

Podczas niemal 80 wjazdów na Ukrainę ewakuował około 1000 osób niejednokrotnie z pod samych luf karabinów nieprzyjaciela. Nagrodzony przez Komendanta 105 Oddziału Straży Granicznej w Czernichowie medalem "Niezłomny bohater rosyjsko ukraińskiej wojny". Do dnia dzisiejszego aktywnie organizuje oraz transportuje pomoc dla Sił Zbrojonych Ukrainy jeżdżąc w dalekiej rejony odwodu Donieckiego.

Dziękujęmy za pomoc! Razem do wspólnego Zwycięstwa!

Materiał: Ochotnicza Straż Pożarna JRS w Kowalewku

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (2)

  Wołyń, w dniu 02-12-2022 00:39:46 napisał:

  Pomagajmy im dalej a oni nawet nie potrafią się przyznać do swoich rakiet przez które zginęło dwoje niewinnych ludzi a gdzie tu dopiero przeprosić rodziny zmarłych.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Strażak, w dniu 02-12-2022 09:16:03 napisał:

  Brawo Maras i brawo JRS Kowalewko!

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Obserwator, w dniu 02-12-2022 16:14:46 napisał:

  Bardzo dobra robota. Życzę tyle samo powrotów co wyjazdów.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Bombka plastikowa ze zdjęciem
19,90PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Zakup mieszkania dla młodych. Nieoceniona pomoc rodziców

Zakup mieszkania wymaga sporych nakładów finansowych. Czy to oznacza, że młodzi ludzie, którzy dopiero rozpoczynają dorosłe życie#, muszą odłożyć marzenia o własnych czterech kątach na dalszy plan? Niekoniecznie. Nieoceniona na początku tej nowej drogi życiowej jest pomoc rodziców. Zakup mieszkania dla dziecka lub podarowanie mu środków finansowych na inwestycję wymaga udokumentowania prawnego. Podpowiadamy o czym warto pamiętać.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)