Dziś mamy 6 lutego 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

28 listopada 2022

Pierwsze spotkanie wygrane. Zwycięstwo juniorek MLUKS "Orlik" Kcynia

fot. MLUKS

fot. MLUKS "Orlik" Kcynia

W pierwszym spotkaniu finałowym Kujawsko-Pomorskiej Ligi juniorki nasz zespół pokonuje MKS Brodnica 32-30.

Spotkanie od samego początku było bardzo wyrównane. Początek lepszy dla gospodyń (2-0, 4-2). Wyrównaliśmy na 4-4 i od tego momentu zaczęła się gra bramka za bramkę. Wychodziliśmy na prowadzenie dwoma i raz trzema bramkami, jednak MKS za każdym razem doprowadzał do remisu. Do przerwy 16-15 dla Nas.

Druga połowa do 42' była bardzo wyrównana (21-21). Od tego momentu nasz zespół zanotował okres bardzo dobrej gry i udało się zbudować nam przewagę (25-21, 28-23, 31-26). Jednak zespół z Brodnicy lepiej rozegrał ostatnie 4 minuty i zmniejszył rozmiary naszego zwycięstwa.

"To był bardzo ciekawy i dobry mecz w wykonaniu obydwu zespołów. Cieszymy się ze zwycięstwa, wiemy jednak, że w rewanżu czeka nas jeszcze trudniejszy mecz. Gratulacje dla dziewczyn. Dziś zagrały naprawdę bardzo dobre spotkanie" - przekazał trener Bartek Łyszczarz.

Wiktorii Sikorskiej z Brodnicy życzymy szybkiego powrotu do zdrowia️.

Dziękujemy MKS Brodnica za bardzo dobry mecz.

Skład: Aleksandra Puławska (br), Natalia Kramer (br), Maria Kutka, Daria Walentowska (7), Kinga Białachowska (5), Emilia Łyszczarz (4), Maja Michalska (2), Wiktoria Sawicka (2), Julia Zwolak (2), Kinga Chełminiak (1), Martyna Popielarz (1), Martyna Śliwińska, Zuzanna Leszczyńska. Trenerzy: Natalia Grzegorek i Bartek Łyszczarz.

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Zakup mieszkania dla młodych. Nieoceniona pomoc rodziców

Zakup mieszkania wymaga sporych nakładów finansowych. Czy to oznacza, że młodzi ludzie, którzy dopiero rozpoczynają dorosłe życie#, muszą odłożyć marzenia o własnych czterech kątach na dalszy plan? Niekoniecznie. Nieoceniona na początku tej nowej drogi życiowej jest pomoc rodziców. Zakup mieszkania dla dziecka lub podarowanie mu środków finansowych na inwestycję wymaga udokumentowania prawnego. Podpowiadamy o czym warto pamiętać.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)