Dziś mamy 2 października 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

28 listopada 2022

Pierwsze spotkanie wygrane. Zwycięstwo juniorek MLUKS "Orlik" Kcynia

fot. MLUKS

fot. MLUKS "Orlik" Kcynia

W pierwszym spotkaniu finałowym Kujawsko-Pomorskiej Ligi juniorki nasz zespół pokonuje MKS Brodnica 32-30.

Spotkanie od samego początku było bardzo wyrównane. Początek lepszy dla gospodyń (2-0, 4-2). Wyrównaliśmy na 4-4 i od tego momentu zaczęła się gra bramka za bramkę. Wychodziliśmy na prowadzenie dwoma i raz trzema bramkami, jednak MKS za każdym razem doprowadzał do remisu. Do przerwy 16-15 dla Nas.

Druga połowa do 42' była bardzo wyrównana (21-21). Od tego momentu nasz zespół zanotował okres bardzo dobrej gry i udało się zbudować nam przewagę (25-21, 28-23, 31-26). Jednak zespół z Brodnicy lepiej rozegrał ostatnie 4 minuty i zmniejszył rozmiary naszego zwycięstwa.

"To był bardzo ciekawy i dobry mecz w wykonaniu obydwu zespołów. Cieszymy się ze zwycięstwa, wiemy jednak, że w rewanżu czeka nas jeszcze trudniejszy mecz. Gratulacje dla dziewczyn. Dziś zagrały naprawdę bardzo dobre spotkanie" - przekazał trener Bartek Łyszczarz.

Wiktorii Sikorskiej z Brodnicy życzymy szybkiego powrotu do zdrowia️.

Dziękujemy MKS Brodnica za bardzo dobry mecz.

Skład: Aleksandra Puławska (br), Natalia Kramer (br), Maria Kutka, Daria Walentowska (7), Kinga Białachowska (5), Emilia Łyszczarz (4), Maja Michalska (2), Wiktoria Sawicka (2), Julia Zwolak (2), Kinga Chełminiak (1), Martyna Popielarz (1), Martyna Śliwińska, Zuzanna Leszczyńska. Trenerzy: Natalia Grzegorek i Bartek Łyszczarz.

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)