Dziś mamy 28 marca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

28 listopada 2022

Pierwsze spotkanie wygrane. Zwycięstwo juniorek MLUKS "Orlik" Kcynia

W pierwszym spotkaniu finałowym Kujawsko-Pomorskiej Ligi juniorki nasz zespół pokonuje MKS Brodnica 32-30.

Spotkanie od samego początku było bardzo wyrównane. Początek lepszy dla gospodyń (2-0, 4-2). Wyrównaliśmy na 4-4 i od tego momentu zaczęła się gra bramka za bramkę. Wychodziliśmy na prowadzenie dwoma i raz trzema bramkami, jednak MKS za każdym razem doprowadzał do remisu. Do przerwy 16-15 dla Nas.

Druga połowa do 42' była bardzo wyrównana (21-21). Od tego momentu nasz zespół zanotował okres bardzo dobrej gry i udało się zbudować nam przewagę (25-21, 28-23, 31-26). Jednak zespół z Brodnicy lepiej rozegrał ostatnie 4 minuty i zmniejszył rozmiary naszego zwycięstwa.

"To był bardzo ciekawy i dobry mecz w wykonaniu obydwu zespołów. Cieszymy się ze zwycięstwa, wiemy jednak, że w rewanżu czeka nas jeszcze trudniejszy mecz. Gratulacje dla dziewczyn. Dziś zagrały naprawdę bardzo dobre spotkanie" - przekazał trener Bartek Łyszczarz.

Wiktorii Sikorskiej z Brodnicy życzymy szybkiego powrotu do zdrowia️.

Dziękujemy MKS Brodnica za bardzo dobry mecz.

Skład: Aleksandra Puławska (br), Natalia Kramer (br), Maria Kutka, Daria Walentowska (7), Kinga Białachowska (5), Emilia Łyszczarz (4), Maja Michalska (2), Wiktoria Sawicka (2), Julia Zwolak (2), Kinga Chełminiak (1), Martyna Popielarz (1), Martyna Śliwińska, Zuzanna Leszczyńska. Trenerzy: Natalia Grzegorek i Bartek Łyszczarz.

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia