Dziś mamy 2 października 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

01 czerwca 2023

"Moje życie w Kowalewku”. Zaproszenie na Letnie Zawody Strzeleckie

fot. powierzone

fot. powierzone

Zapraszamy strzelców oraz wszystkich sympatyków strzelectwa do wzięcia udziału w otwartych #letnich zawodach strzeleckich „Moje życie w Kowalewku”, które odbędą się w sobotę 10 czerwca o godzinie 11 na strzelnicy w Kowalewku. Rozegrany zostanie dwubój strzelecki– pistolet centralnego zapłonu, karabin centralnego zapłonu.

Zawody zgłoszone do kalendarza PZSS. Organizator zapewnia dla osób nieposiadających broni - broń i amunicję, oraz dostęp do biesiadnika, sprzętu do pieczenia kiełbasek, słodki poczęstunek, ognisko oraz dobrą zabawę.

Start zawodów 10.06.2023 Godzina 11:00.

Trening strzelecki przed zawodami i zapoznanie z regulaminem od godziny 10:00. Dla najlepszych strzelców zawodów „Moje życie w Kowalewku” nagrody specjalne – „Wesołe Skrzyneczki” od kierownictwa Strzelnicy w Kowalewku.

Zapraszamy.

Materiał: www.jrs-kowalewko.pl

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • -1 (1)

  Marcin , w dniu 01-06-2023 15:54:55 napisał:

  Brawo Krzysiek w końcu w gminie się coś dzieje

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Lui, w dniu 01-06-2023 20:20:53 napisał:

  Polska to rozbrojone państwo mało kto z cywili potrafi strzelać

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa hal
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Metryczka dziecka A4
20PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)