Dziś mamy 29 marca 2023, środa, imieniny obchodzą:

05 lutego 2023

Koncert noworoczno–karnawałowy. Trzej Tenorzy oczarowali widownię

fot. MM

fot. MM

W minioną sobotę w sali Zakładu Poprawczego przy ul. Jana Kantego w Kcyni zorganizowano jedyny w swoim rodzaju# koncert noworoczno–karnawałowy. Tego wieczoru publiczność miała przyjemność na żywo obejrzeć występ Trzech Tenorów „Vincero”.

Koncert noworoczno–karnawałowy powinien być wyjątkowy, przepełniony pozytywnymi emocjami oraz niesamowitymi dźwiękami. Wspomniane warunki niewątpliwie spełniło także sobotnie wydarzenie w w Kcyni, a wszystko za sprawą występu Trzech Tenorów „Vincero” w składzie: Bartosz Kuczyk, Mirosław Niewiadomski oraz Mariusz Ruta. Koncert cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony lokalnej społeczności, a grany przez artystów repertuar był wprost idealnie dobrany.

Oprócz klasycznych arii operowych i operetkowych, w sali Zakładu Poprawczego rozbrzmiewały również m.in. przeboje muzyki rozrywkowej. Co istotne, publiczność nie tylko słuchała, ale i za małą namową tenorów – śpiewała wspólnie z nimi, dobrze się przy tym bawiąc. Sporą rolę w kontakcie z publicznością odegrał Bartosz Kuczyk, który pełnił jednocześnie rolę konferansjera. Prowadził on cały koncert z pełną swobodą, nie szczędząc publiczności sytuacyjnych żartów. Wydarzenie to z pewnością na długo utkwi w pamięci każdej osoby, która miała okazję wysłuchać na żywo tej muzycznej uczty.

Oceń artykuł: 7 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • -1 (9)

  Mieszkaniec , w dniu 05-02-2023 08:38:36 napisał:

  Koncert dla wybranych? Cieniutko był nagłośniony

  odpowiedz

  • 2 (8)

  Widz, w dniu 05-02-2023 09:38:08 napisał:

  Dlaczego dla wybranych? Przecież były plakaty oraz info w mediach społecznościowych. Każdy kto chciał mógł kupić bilet . Koncert był wspaniały. ))

  odpowiedz

  • -2 (8)

  Ania , w dniu 05-02-2023 14:26:28 napisał:

  Mieszkaniec, już naprawdę nie wiesz fo czego się przywalić, idiota jesteś.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 5 (5)

  Twardy łeb i dwa rogi , w dniu 05-02-2023 21:19:23 napisał:

  Śmietanka jak zwykle w pierwszym rzędzie. Tęgie głowy.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -1 (3)

  zachwycona, w dniu 06-02-2023 08:38:40 napisał:

  Było wspaniale, uczta dla ducha, dziękuję proszę o więcej

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotobraz 30x40
52,00PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Fotokalendarze A3
35PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)