Dziś mamy 14 sierpnia 2022, niedziela, imieniny obchodzą:

29 czerwca 2022

Kierowca opla miał prawie 2 promile. Wpadł po anonimowym zgłoszeniu

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Prawie dwa promile alkoholu miał w organizmie kierowca opla zatrzymany# przez nakielską „drogówkę” w Dębionku. 33–latek wpadł po anonimowym zgłoszeniu, jakie wpłynęło na numer alarmowy.

Anonimowe zgłoszenie z Dębionka, że kierowca opla astry, który przemieszcza się po terenie wsi, prawdopodobnie jest pijany, wpłynęło na stanowisko kierowania nakielskiej komendy wczoraj (28.06.22) przed godziną 18.
Do miejscowości natychmiast skierowano patrol „drogówki”, który już po kilku minutach namierzył auto. Siedzący za kierownicą 33-latek był zamroczony alkoholem, a użyty alkomat wykazał w jego organizmie prawie 2 promile.
Mieszkaniec sadkowskiej gminy stracił prawo jazdy, a niebawem śledczy przedstawią mu zarzuty prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. 33-latkowi grożą 2 lata więzienia, a ostateczne decyzje w jego sprawie podejmie sąd.
Na słowa uznania zasługuje postawa osoby, dzięki której stwarzający zagrożenie dla innych, nieodpowiedzialny kierowca, został zatrzymany.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska /Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (10) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (3)

  JA, w dniu 29-06-2022 12:00:20 napisał:

  TO ZOSTALO JESZCZE 2:)

  odpowiedz

  • -3 (13)

  Jan , w dniu 29-06-2022 12:05:28 napisał:

  Same konfitury w tym debionku

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 14 (14)

  obiektywny, w dniu 29-06-2022 12:07:53 napisał:

  Diwie się po co się pisze kierowca wpadł po anonimowemu zgłoszeniu , dobrze z ludzie czuwają i tępią takie patologie ale trzeba sobie zdać sprawę że ten sprzedany będzie główkował gdzie był i kto mógł go sprzedać a potem jak mu się za to odwdzięczyć . Moim zdaniem powinno być pisane że wpadł kolejny pijak a w jaki sposób był zatrzymany to już nie ważne

  odpowiedz

  • 7 (7)

  Kierowca, w dniu 29-06-2022 12:48:54 napisał:

  Też tak myślę przez takie pisanie część ludzi wcale nie zareaguje a ty Janie ciekawe czy byś tak pisał jak by taki kierowca wyżadzil krzywdę twoim bliskim

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 8 (8)

  Marcin, w dniu 29-06-2022 12:53:22 napisał:

  Tępić pijaków za kierownicą i zabierać prawko dożywotnio

  odpowiedz

  • 8 (8)

  Marcin, w dniu 29-06-2022 12:53:27 napisał:

  Tępić pijaków za kierownicą i zabierać prawko dożywotnio

  odpowiedz

  • 5 (7)

  Marcin, w dniu 29-06-2022 12:53:30 napisał:

  Tępić pijaków za kierownicą i zabierać prawko dożywotnio

  odpowiedz

  • 1 (5)

  Rudeusz, w dniu 29-06-2022 17:47:21 napisał:

  Jeszcze Mac gyvera z Dębionka trzeba złapać. Ziomuś się buja na wiecznej pi...dzie swoją vectrunią.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Konstrukcje stalowe
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Album na zdjęcia 10x15
17,90PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
0

Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

3 popularne cyberoszustwa finansowe, przez które możesz wpaść w długi. Sprawdź, jak się przed nimi u

Według danych zebranych na zlecenie BIK, aż 84% Polaków obawia# się wykorzystania swoich personaliów w wyniku wycieku, a 54% boi się wyłudzenia pieniędzy spowodowanego kradzieżą danych[1]. Te obawy są jak najbardziej uzasadnione, szczególnie teraz, gdy trwają wakacje, i gdy cieszymy się beztroskim, zasłużonym wypoczynkiem. Oszuści jednak nie mają urlopu i wciąż szukają coraz to nowych sposobów na to, by zdobyć dostęp do naszych danych… i pieniędzy. I choć mogłoby się wydawać, że nasza świadomość jako użytkowników Internetu – a co za tym idzie, także ostrożność – powinny być coraz większe, to często wystarczy, że cyberprzestępcy nieznacznie zmodyfikują swoje wcześniejsze metody, a kolejne osoby tracą swoje oszczędności albo popadają w długi. Wciąż najczęstszą (i niestety bardzo skuteczną) metodą oszustwa są różne odmiany phisingu, czyli podszywania się pod inną osobę lub instytucję, czego doświadczyło już 34% badanych Polaków[2].To właśnie tę od lat znaną metodę wykorzystał oszust z Rybnika, który zarabiał na swoich ofiarach, „sprzedając” płatny dostęp do stron internetowych oferujących fałszywe pożyczki. Mężczyzna wyłudził łącznie prawie 6 mln zł i oszukał ponad 40 tys. osób![3] Aktualnie często spotykanymi atakami są także te wykorzystujące wizerunek Ministerstwa Finansów czy PGE. Przez brak ostrożności albo niewiedzę możemy w ich wyniku stracić nie tylko bieżące środki z konta, ale i dane, na które przestępcy mogą zaciągnąć kredyt lub pożyczkę w naszym imieniu. Na czym dokładnie polegają popularne w ostatnich miesiącach metody wyłudzeń i jak się przed nimi bronić? O tym w kolejnym materiale Intrum ,,Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)