Dziś mamy 2 października 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

10 października 2022

Edukacyjne zajęcia dla przedszkolaków. Nauka w plenerze przynosi efekty

fot. JRS Kowalewko

fot. JRS Kowalewko

W minionym tygodniu Kowalewko i obiekty # JRS odwiedziły przedszkolaki z Nakła.

Niepubliczne Przedszkole Katolickie przy parafii Św. Wawrzyńca zorganizowało przy wsparciu Jednostki Ratownictwa Specjalnego oraz Leśnictwa Dębogóra zajęcia edukacyjne dla najmłodszych natorośli. Dzieci miały okazję do poznania gatunków roślin i drzew oraz zapoznania się z kolekcją poroży, którą udostępnił leśniczy Bernard Kowalewski.

Nauka w plenerze obfitowała również w zajęcia i prezentację wyposażenia strażackiego pojazdu ratownictwa technicznego JRS, nie zabrakło tradycyjnego ogniska oraz pieczonych kiełbasek. Dziękujemy Dyrekcji Przedszkola oraz gronu pedagogicznemu za możliwość współpracy na rzecz dzieci jak również wielkie uznania kierujemy dla Lasów Państwowych, a w szczególności Leśnictwa Dębogóra za całokształt wieloletniej współpracy i wspierania inicjatyw edukacyjnych.

materiał: JRS Kowalewko

 

 

Oceń artykuł: 27 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 4 (4)

  Aegon, w dniu 11-10-2022 07:47:09 napisał:

  co to jest natorośl?

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Pomyłka , w dniu 11-10-2022 18:40:58 napisał:

  Ha ha ha dobre

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Balustrady Bramy Ogrodzenia
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Poduszka ze zdjęciem
40,00PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)