Dziś mamy 6 lutego 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

10 października 2022

Edukacyjne zajęcia dla przedszkolaków. Nauka w plenerze przynosi efekty

fot. JRS Kowalewko

fot. JRS Kowalewko

W minionym tygodniu Kowalewko i obiekty # JRS odwiedziły przedszkolaki z Nakła.

Niepubliczne Przedszkole Katolickie przy parafii Św. Wawrzyńca zorganizowało przy wsparciu Jednostki Ratownictwa Specjalnego oraz Leśnictwa Dębogóra zajęcia edukacyjne dla najmłodszych natorośli. Dzieci miały okazję do poznania gatunków roślin i drzew oraz zapoznania się z kolekcją poroży, którą udostępnił leśniczy Bernard Kowalewski.

Nauka w plenerze obfitowała również w zajęcia i prezentację wyposażenia strażackiego pojazdu ratownictwa technicznego JRS, nie zabrakło tradycyjnego ogniska oraz pieczonych kiełbasek. Dziękujemy Dyrekcji Przedszkola oraz gronu pedagogicznemu za możliwość współpracy na rzecz dzieci jak również wielkie uznania kierujemy dla Lasów Państwowych, a w szczególności Leśnictwa Dębogóra za całokształt wieloletniej współpracy i wspierania inicjatyw edukacyjnych.

materiał: JRS Kowalewko

 

 

Oceń artykuł: 27 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 4 (4)

  Aegon, w dniu 11-10-2022 07:47:09 napisał:

  co to jest natorośl?

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Pomyłka , w dniu 11-10-2022 18:40:58 napisał:

  Ha ha ha dobre

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Budowa hal
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Budowa magazynów
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Zakup mieszkania dla młodych. Nieoceniona pomoc rodziców

Zakup mieszkania wymaga sporych nakładów finansowych. Czy to oznacza, że młodzi ludzie, którzy dopiero rozpoczynają dorosłe życie#, muszą odłożyć marzenia o własnych czterech kątach na dalszy plan? Niekoniecznie. Nieoceniona na początku tej nowej drogi życiowej jest pomoc rodziców. Zakup mieszkania dla dziecka lub podarowanie mu środków finansowych na inwestycję wymaga udokumentowania prawnego. Podpowiadamy o czym warto pamiętać.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)