Dziś mamy 3 czerwca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

24 marca 2023

"Ćwiczymy języki pomagają nam wierszyki”. Konkurs dla przedszkolaków

fot. Ewelina Lutomska

fot. Ewelina Lutomska

"Mówienie to niełatwa sprawa, dlatego należą Ci się brawa i do podłogi ukłony za trud włożony# w naukę poprawnej wymowy." W dniu 23.03.2023 r w Przedszkolu Miejskim im.Ziemi Pałuckiej w Kcyni odbył się konkurs logopedyczny pod tytułem "Ćwiczymy języki pomagają nam wierszyki”.

Konkurs logopedyczny został zorganizowany przez panie neurologopedki z przedszkola w ramach Europejskiego Dnia Logopedy. Celem konkursu było utrwalenie prawidłowej artykulacji, rozwijanie słownictwa oraz twórczych zdolności dziecka. W konkursie wzięło udział 41 przedszkolaków. Konkurs był podzielony na dwie kategorie wiekowe: 3 i 4-latki oraz 5 i 6-latki. Dzieci podczas konkursu recytowały wierszyk wybrany dowolnie. Konkurs miał dla dzieci być przede wszystkim zabawą oraz okazją by stać się bardziej pewnym siebie. Wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz nagród nastąpi w poniedziałek.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z konkursu.

Materiał: Karina Król / Przedszkole Miejskie im.Ziemi Pałuckiej w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)