Dziś mamy 29 czerwca 2022, środa, imieniny obchodzą:

17 maja 2022

Był poszukiwany od ubiegłego roku. Wpadł po ustaleniach dzielnicowego

fot. poglądowe - policja.gov.pl

fot. poglądowe - policja.gov.pl

W jednym z mieszkań w powiecie pilskim mundurowi z# Kcyni i Nakła zatrzymali 33-latka, który od ubiegłego roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Jeszcze tego samego dnia zatrzymany trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi ponad trzy lata.

Poszukiwania za 33-latkiem prowadzone były od ubiegłego roku. Mężczyzna miał do odbycia wyrok ponad 3 lat pozbawienia wolności za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości w okresie obowiązywania sądowego zakazu i łamanie tego zakazu.

Z ustaleń mundurowych wynikało, że poszukiwany ukrywa się poza granicami kraju, a sprawdzenia jego miejsca zameldowania na terenie kcyńskiej gminy nie przynosiły spodziewanych efektów. Przełom w sprawie nastąpił wczoraj (16.05.22), po tym, jak dzielnicowy z komisariatu w Kcyni ustalił adres w powiecie pilskim, gdzie mężczyzna miał się ukrywać. Na miejsce pojechali nakielscy i kcyńscy kryminalni.

33-latek, wiedząc z pewnością, jaki jest powód wizyty mundurowych, nie otworzył im drzwi. Policjanci szybko poradzili sobie z tą sytuacją i do lokalu weszli po tym, jak namierzyli innego z domowników, który otworzył lokal.

Personalia zastanego tam 33-latka sprawdzono w policyjnej bazie potwierdzając fakt prowadzonych za nim poszukiwań. Już po kilku godzinach od zatrzymania za mężczyzną zamknęła się więzienna brama. Zgodnie z decyzją sądu za kratami spędzi on ponad 3 lata.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - oficer prasowy KPP w Nakle 

Oceń artykuł: 11 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (7)

  Mik, w dniu 17-05-2022 18:23:21 napisał:

  Kolejna ofiara łapanek a artykuł wyżej awans i zakaz komentowania.

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Nakło997, w dniu 17-05-2022 22:57:14 napisał:

  Pitu Pitu. Kolejna opowieść rodem z mchu i paproci. Meldunek dla "myślących inaczej"

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Kurdy, w dniu 20-05-2022 06:07:24 napisał:

  Policja ustaliła xD nic nie zrobili, tylko ktoś doniósł i tyle.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
0

Combar Medycy w akcji. Interesujące szkolenie kadetów

Jak właściwie udzielać pomocy na polu walki w sytuacji kiedy# jest wielu poszkodowanych jednocześnie? Odpowiedź na to pytanie uzyskali kursanci drugiego modułu szkolenia prowadzonego przez instruktorów z Gwardii Narodowej Stanu Illinois i Centrum Szkolenia WOT. W pierwszej edycji pięciodniowego szkolenia COMBAT MEDIC udział wzięło blisko 100 Terytorialsów, a szkolenie realizowane było równorzędnie w dwóch wybranych Brygadach Obrony Terytorialnej w kraju.

(czytaj więcej)
0

Jak wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe u dziecka?

Niejeden rodzic i opiekun zastanawia się, jak zachęcić swoje dziecko# do zdrowego odżywiania. Sięganie przez najmłodszych po warzywa i owoce zamiast słodkiego batonika może się wydawać niemożliwe do osiągnięcia. Warto jednak rozpocząć od małych kroków. Poniżej sześć propozycji, jak nauczyć dziecko prawidłowych nawyków żywieniowych.

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)