Dziś mamy 20 kwietnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

05 listopada 2018

Szachista z Miastowic po raz kolejny na podium. W turnieju brało udział blisko 50 osób

fot. powierzone

fot. powierzone

Szachista z Miastowic, Alan Jagodziński z klubu LKS Chrobry Gniezno#, po raz kolejny w tym roku stanął na podium w Wielkopolsce.

Turniej o puchar burmistrza Rogoźna odbył się w niedzielę, 4 listopada.  Zawody zostały zorganizowane z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości.

W Rogozińskim Centrum Kultury zebrało się blisko 50 szachistów z województw: wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego.  Turniej rozegrany został systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund.  W kategorii juniorów  na pierwszej pozycji uplasował się  zawodnik z Poznania, Mateusz Różański. Alan Jagodziński  (LKS Chrobry Gniezno), również  z dorobkiem pięciu punktów, zajął miejsce drugie. Trzeci na podium był Wiktor Tański z klubu Baszta Żnin. Poziom zawodów był bardzo wysoki.  Zwycięzcy otrzymali puchary i atrakcyjne nagrody. Wręczył je burmistrz Rogoźna, Roman Szuberski.

Autor: Paweł Czecki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 17 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)