Dziś mamy 27 września 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

27 lipca 2021

Zmierzyli się w tenisie stołowym. Znamy już najlepszych zawodników

fot. pow.

fot. pow.

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego „Kcynia Cup Open 2021” pod# patronatem Burmistrza Kcyni został przeprowadzony w dniu 25.07.2021 r. w Hali Sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Kcyni przy ul. Emila Jurczyka 3 w Kcyni.

Do rywalizacji w Turnieju przystąpiło 43 zawodniczek i zawodników. Grano w kategoriach: Kobiety OPEN, Mężczyźni do 40 lat, Mężczyźni powyżej 40 lat do 50 lat i Mężczyźni po wyżej 50 lat.

Na Turnieju obowiązywały przepisy PZTS. Grano systemem gry pucharowym tzw. „rosyjskim” do trzech wygranych setów każdy mecz. Sędziowanie prowadzenie zawodów: Grzegorz Kowalski i Lokalni Animatorzy Sportu Marek Sobczak i Jarosław Kurtysiak. Organizacja zawodów Grzegorz Kowalski i Lokalni Animatorzy Sportu Marek Sobczak i Jarosław Kurtysiak i Urząd Miejski w Kcyni. Turniej w Kcyni stał na wysokim poziomie sportowym i przyniósł zawodnikom widowiskową grę przy stołach do tenisa oraz niesamowite sportowe emocje.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

Kategoria Kobiety OPEN

I miejsce Julia Kowalska
II miejsce Wiktoria Kowalska
III miejsce Julia Borowska

Kategoria Mężczyźni do 40 lat

I miejsce Jakub Jankowski
II miejsce Aleksander Majchrzak
III miejsce Krzysztof Leszczyński

Kategoria Mężczyźni powyżej 40 lat do 50 lat

I miejsce Ryszard Berka
II miejsce Jakub Cegiełka
III miejsce Grzegorz Kowalski

Kategoria Mężczyźni powyżej 50 lat

I miejsce Przemysław Buśko
II miejsce Zbigniew Lisiecki
III miejsce Stanisław Lisiecki

Zawodnikom na podsumowanie zawodów Burmistrz Kcyni Pan Marek Szaruga podziękował za udział w zawodach, złożył gratulacje wspaniałej formy i zajętych miejsc, wręczył puchary, dyplomy i bony na nagrody rzeczowe na zakup sprzętu sportowego za miejsca I, II, III w każdej z kategorii.

Materiał: Ryszard Hanioszyn - UM w Kcyni 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

200. rocznica urodzin Cypriana Kamila Norwida. Emisja nowego znaczka

200. rocznica urodzin uznawanego za# czwartego wieszcza narodowego epoki romantyzmu, wybitnego poety, Cypriana Kamila Norwida została upamiętniona przez Pocztę Polską w wyjątkowej emisji filatelistycznej.

(czytaj więcej)
0

Luksus w dzisiejszych czasach. O czym najczęściej marzą Polacy?

Ponad 70% Polaków zapytanych przez# serwis Prezentmarzeń stara się spełniać marzenia. Tylko 11% czeka biernie licząc, że same się spełnią. Zdaniem 40% respondentów badania „O czym marzą Polacy w 2021 roku?” luksusem w dzisiejszych czasach jest niezależność finansowa pozwalająca realizować plany i marzenia.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczeństwo w biurze. Tych reguł musi przestrzegać pracownik

Po wielu miesiącach pracy zdalnej, coraz więcej osób wraca do# biur. To dobry moment, by przypomnieć podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z komputerów i innych urządzeń podłączonych do sieci w miejscu pracy. Stosujcie!

(czytaj więcej)
0

Cyberprzemoc a tradycyjna przemoc rówieśnicza. Anonimowy, czyli bezkarny?

Cyberprzemoc często jest przedłużeniem - przeniesionych do# sieci - konfliktów ze szkolnego korytarza. Choć ma inną specyfikę i metody, może być tak samo szkodliwa jak tradycyjna przemoc rówieśnicza. Dlatego – rodzicu, zachowaj czujność i reaguj.

(czytaj więcej)