Dziś mamy 27 września 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

27 lipca 2021

Zderzenie czterech osobówek. Występowały spore utrudnienia

fot. Pomoc Drogowa Bydgoszcz Andruszczenko Krystian

fot. Pomoc Drogowa Bydgoszcz Andruszczenko Krystian

Będąc uczestnikiem ruchu drogowego musimy# stale zachować ostrożność.

W poniedziałek, 26 lipca w godzinach popołudniowych na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Kruszyniec (gm. Sicienko) zderzyły się cztery samochody osobowe. Natychmiast wezwano straż pożarną w postaci Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Bydgoszczy oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Kruszyna. Strażacy zajęli się przede wszystkim zabezpieczeniem miejsca zdarzenia. W działaniach uczestniczył również zespół ratownictwa medycznego oraz policjanci, którzy ustalali dokładne okoliczności i przyczyny poniedziałkowego zdarzenia. Występowały spore utrudnienia w ruchu. Na drodze krajowej nr 10 tworzyły się korki. 

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (6)

    Masakra , w dniu 27-07-2021 08:20:18 napisał:

    Strażacy niech się nauczą kierować ruchem, od strony Nakła puszczali auta na bieżąco a my od Bydgoszczy staliśmy jak debiie po 15 minut co 500 metrów w korku na 5 km

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (2)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Żel UV 5ml
7,50PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Sypialnia Dąb Sonoma i wstawki w połyskującej bieli
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Pokój dzienny/ jadalnia
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
0

200. rocznica urodzin Cypriana Kamila Norwida. Emisja nowego znaczka

200. rocznica urodzin uznawanego za# czwartego wieszcza narodowego epoki romantyzmu, wybitnego poety, Cypriana Kamila Norwida została upamiętniona przez Pocztę Polską w wyjątkowej emisji filatelistycznej.

(czytaj więcej)
0

Luksus w dzisiejszych czasach. O czym najczęściej marzą Polacy?

Ponad 70% Polaków zapytanych przez# serwis Prezentmarzeń stara się spełniać marzenia. Tylko 11% czeka biernie licząc, że same się spełnią. Zdaniem 40% respondentów badania „O czym marzą Polacy w 2021 roku?” luksusem w dzisiejszych czasach jest niezależność finansowa pozwalająca realizować plany i marzenia.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczeństwo w biurze. Tych reguł musi przestrzegać pracownik

Po wielu miesiącach pracy zdalnej, coraz więcej osób wraca do# biur. To dobry moment, by przypomnieć podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z komputerów i innych urządzeń podłączonych do sieci w miejscu pracy. Stosujcie!

(czytaj więcej)
0

Studenci wracają na uczelnię. Jakie gadżety ułatwią naukę?

Dla każdego studenta wrzesień to miesiąc, w którym zaczyna się# szykowanie do powrotu na studia, które rozpoczynają się już 1 października. Po wytężonym czasie sesji, nauki i stresu, wakacje szybko minęły, a kolejny rok przygód stoi przed każdym otworem. Ubiegłoroczny rok akademicki zapisał się historii jako wyjątkowy i niepowtarzalny przez szalejącą pandemię. W celu zapewnienia ochrony zdrowia i życia całej społeczności akademickiej, nauka odbywała się głównie w trybie pracy online. Jakie przydatne gadżety powinien posiadać każdy prawdziwy student bez względu na tryb studiowania? Jakie przedmiot umilą zwykły dzień studenta? Ciekawi? Zaczynamy!

(czytaj więcej)