Dziś mamy 29 lipca 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

14 czerwca 2021

Zawody wędkarskie w Kcyni. Znamy klasyfikację końcową

fot. Piotr Bożych

fot. Piotr Bożych

Na akwenie wodnym „Glinianki” Polskiego Związku Wędkarskiego Koła nr# 92 w Kcyni przy ul. Bolesława Pobożnego w dniu 6 czerwca 2021 r. od godzin rannych zostały przeprowadzone „Otwarte Zawody Wędkarskie Dzień Dziecka 2021 Rozpoczęcie Sportowego Sezonu Wędkarskiego 2021 dla dzieci i młodzieży o Puchar Burmistrza Kcyni”.

Organizatorem zawodów byli członkowie Zarządu Polskiego Związku Wędkarskiego Koła nr 92 w Kcyni i Urząd Miejski w Kcyni. Sportowe wędkowanie dzieci i młodzieży nadzorowali Panowie z Zarządu Koła PZW nr 92, a bezpośrednio bezpieczne wędkowanie na malowniczo położonym i zagospodarowanym akwenie wodnym zapewnili rodzice – opiekunowie młodych adeptów sportowego wędkowania. Podsumowania zawodów dokonano w imieniu Burmistrza Kcyni Pana Marka Szarugi. Wręczenia Pucharów zawodnikom za zajęte miejsca I, II i III w zawodach wędkarskich dokonał sędzia główny zawodów Pan Piotr Bożych w asyście sędziego sekretarza Sławomira Prusaka i sędziego sektorowego Władysława Lejwody.

Wyniki i klasyfikacja końcowa zawodów:

I miejsce Oskar Mrozowicz z wynikiem – 2,065 kg złowionych ryb;
II miejsce Paweł Janicki z wynikiem – 1,550 kg złowionych ryb;
III miejsce Mikołaj Prajs z wynikiem – 1,280 kg złowionych ryb;

Wszystkie złowione na zawodach ryby po ważeniu trafiły do akwenu wodnego „Glinianki” zarządzanego przez PZW Koło w Kcyni przy ul. Bolesława Pobożnego. Zawody zakończono pieczeniem kiełbasek na przygotowanym ognisku, ich konsumowaniem oraz dyskusjami dotyczącymi sportowego wędkowania i zakończonych zawodów oraz rozpoczętego sezonu wędkarskiego 2021 w Kole PZW nr 92 w Kcyni.

Współorganizator zawodów Pan Marek Szaruga Burmistrz Kcyni składa serdeczne podziękowania za organizację zawodów i przeprowadzenie zawodów Zarządowi i członkom Koła PZW nr 92 w Kcyni.

Materiał: Ryszard Hanioszyn Urząd Miejski w Kcyni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Martwisz się o swoje dziecko w sieci? Najważniejsza jest rozmowa

Co zrobi rodzic, żeby zapewnić swojemu dziecku# bezpieczeństwo? Odpowiedź jest prosta – wszystko. Tak samo powinno być w internecie. A jak najlepiej ochronić najmłodszych przed zagrożeniami w sieci? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Polacy nie chcą rezygnować z mięsa dla dobra klimatu. Zmiana jest konieczna

Zdaniem ekspertów ograniczenie spożycia mięsa i nabiału to# jedno z kluczowych działań, jakie możemy podjąć, by przeciwdziałać zmianie klimatu. Tymczasem, tylko niewielu z nas byłoby skłonnych do podjęcia takiego kroku w trosce o planetę – pokazują to wyniki najnowszego badania „Zmiana klimatu a produkcja żywności – badanie świadomości mieszkańców Polski” przeprowadzonego przez Upfield.

(czytaj więcej)
0

Ceny w górę, wydatki w dół. Oszczędzamy na przyjemnościach

Z danych GUS wynika, że w porównaniu z# pierwszą połową ub.r. inflacja w pierwszym półroczu 2021 r. wyniosła 3,6 proc. Najbardziej wzrosły koszty transportu, utrzymania mieszkania i łączności czy edukacji. Znacząco zdrożała też oferta restauracji i hoteli oraz rekreacji i kultury. Ceny rosną, ale równolegle ponad 40 proc. Polaków, pod wpływem pandemii, chce ograniczać wydatki. Oszczędzamy głównie na przyjemnościach – książkach, kinie, usługach fryzjerskich czy jedzeniu na mieście. Tylko 3 proc. osób uświadomiło sobie w czasie pandemii, że trzeba korzystać z życia i mniej przejmować się pieniędzmi – wynika z badania dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)