Dziś mamy 29 lipca 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

19 czerwca 2021

Zawody Wojewódzkie Lekkoatletyka. Pomimo upałów rekordy pobite

fot. UKS Wyspiański Szubin

fot. UKS Wyspiański Szubin

W piątek 18 czerwca zawodnicy# UKS Wyspiański Szubin uczestniczyli w wojewódzkich zawodach z cyklu Lekkoatletyka dla każdego. Podopieczni Małgorzaty Iwaniak, Tomasz Staronia, Ryszarda Adamczewskiego i Tomasza Kaszewskiego zdobyli pięć medali.
Pomimo upału prawie wszyscy zawodnicy pobili swoje rekordy życiowe. Na uwagę zasługuje wynik Martyny Miziuły, która rzuciła oszczepem na odległość 28,42m poprawiając rekord życiowy o ponad 5 metrów.
 
Złoty medal – Cyprian Walkiewicz – wieloskok 10,55m PB
 
Srebrny medal – Martyna Miziuła – rzut oszczepem – 28,42m PB
 
Miłosz Kaszewski – skok w dal – 5,21m
 
Brązowy medal – Adam Józefiak – pchnięcie kulą 10,38m PB
 
Kinga Nowacka – pchnięcie kulą 9.30m PB
 
 
Wyniki :
 
60m Krystian Stypczyński – 8 miejsce 10,23s, Adam Kornalewicz 11 miejsce 10,50s,
 
Pchnięcie kulą  Agata Spychalska – 5 miejsce 9,49m PB
 
Maria Ucińska – 6 miejsce 9,13m PB,  Martyna Krall 9 miejsce 7,32 PB
 
100m – Weronika Dutkiewicz 4 miejsce 13,74s, Krzysztof Lubawy 4 miejsce 12,57s PB
 
Skok w dal – Monika Szurkiewicz 4 miejsce 4,65m PB, Maria Staroń 7 miejsce 4,25m.
 
300m Wojciech Brycki 7 miejsce 44,69s
 
Udział w imprezie był możliwy dzięki realizacji ogłoszonego przez Burmistrza Szubina programu na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu 2021r.
 
Materiał: UKS Wyspiański Szubin
Oceń artykuł: 9 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble młodzieżowe i dziecięce
Deska elewacyjna
Kanapa
Stół rozkładany + 6 krzeseł
Sypialnia Dąb Sonoma i wstawki w połyskującej bieli
Budowa stanu surowego
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Martwisz się o swoje dziecko w sieci? Najważniejsza jest rozmowa

Co zrobi rodzic, żeby zapewnić swojemu dziecku# bezpieczeństwo? Odpowiedź jest prosta – wszystko. Tak samo powinno być w internecie. A jak najlepiej ochronić najmłodszych przed zagrożeniami w sieci? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Polacy nie chcą rezygnować z mięsa dla dobra klimatu. Zmiana jest konieczna

Zdaniem ekspertów ograniczenie spożycia mięsa i nabiału to# jedno z kluczowych działań, jakie możemy podjąć, by przeciwdziałać zmianie klimatu. Tymczasem, tylko niewielu z nas byłoby skłonnych do podjęcia takiego kroku w trosce o planetę – pokazują to wyniki najnowszego badania „Zmiana klimatu a produkcja żywności – badanie świadomości mieszkańców Polski” przeprowadzonego przez Upfield.

(czytaj więcej)
0

Ceny w górę, wydatki w dół. Oszczędzamy na przyjemnościach

Z danych GUS wynika, że w porównaniu z# pierwszą połową ub.r. inflacja w pierwszym półroczu 2021 r. wyniosła 3,6 proc. Najbardziej wzrosły koszty transportu, utrzymania mieszkania i łączności czy edukacji. Znacząco zdrożała też oferta restauracji i hoteli oraz rekreacji i kultury. Ceny rosną, ale równolegle ponad 40 proc. Polaków, pod wpływem pandemii, chce ograniczać wydatki. Oszczędzamy głównie na przyjemnościach – książkach, kinie, usługach fryzjerskich czy jedzeniu na mieście. Tylko 3 proc. osób uświadomiło sobie w czasie pandemii, że trzeba korzystać z życia i mniej przejmować się pieniędzmi – wynika z badania dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)