Dziś mamy 16 sierpnia 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
08 maja 2018

Zawodniczki MLUKS wygrały wszystkie mecze. "Jestem dumny z dziewczyn"

fot. MLUKS Orlik Kcynia

fot. MLUKS Orlik Kcynia

26 kwietnia w Miasteczku Krajeńskim odbył się „XIII Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej #Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Miasteczko Krajeńskie”.

W turnieju udział wzięło 9 drużyn, w tym reprezentantki gminy Kcynia, dziewczęta trenujące w MLUKS Orlik Kcynia pod okiem trenera p. Jacka Kulińskiego. Po emocjonujących spotkaniach nasze zawodniczki zajęły I miejsce, wygrywając wszystkie swoje mecze! Królem strzelców została bezkonkurencyjna Dominika Grzegorek.

Zwycięski zespół MLUKS Orlik Kcynia zagrał w składzie: Dominika Grzegorek, Julia Milik,  Jagoda Idczak, Zuza Jurek, Amelia Jurek, Julia Karakiewicz, Marysia Niedbalska, Julia Rybak, Natalia Grzegorek, Oliwia Kramer, Martyna Rybak.

„Działania, które podejmuje nasz klub MLUKS Orlik Kcynia obejmujące m.in. prowadzenie sekcji piłki ręcznej, treningi, sparingi, granie rozgrywek w lidze wojewódzkiej oraz realizację dużych przedsięwzięć takich jak turnieje Orlik Cup, przynoszą efekty w postaci zwycięstw i systematycznego rozwoju piłki ręcznej w naszej gminie, z czego się bardzo cieszymy. Jestem dumny z dziewczyn i wysokiego poziomu na jakim rozegrały turniej w Miasteczku Krajeńskim” - przekazał trener p. Jacek Kuliński.

materiał: Jacek Kuliński

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Rodzina 500+ i dobry start. Wpłynęło ponad 1,1 mln wniosków

Ponad 1,1 mln złożonych wniosków, w tym prawie 850 tys. o świadczenie dobry #start – to dotychczasowy bilans składania wniosków online o świadczenie Rodzina 500+ oraz dobry start.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)