Dziś mamy 26 maja 2018, sobota, imieniny obchodzą:
08 maja 2018

Zawodniczki MLUKS wygrały wszystkie mecze. "Jestem dumny z dziewczyn"

fot. MLUKS Orlik Kcynia

fot. MLUKS Orlik Kcynia

26 kwietnia w Miasteczku Krajeńskim odbył się „XIII Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej #Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Miasteczko Krajeńskie”.

W turnieju udział wzięło 9 drużyn, w tym reprezentantki gminy Kcynia, dziewczęta trenujące w MLUKS Orlik Kcynia pod okiem trenera p. Jacka Kulińskiego. Po emocjonujących spotkaniach nasze zawodniczki zajęły I miejsce, wygrywając wszystkie swoje mecze! Królem strzelców została bezkonkurencyjna Dominika Grzegorek.

Zwycięski zespół MLUKS Orlik Kcynia zagrał w składzie: Dominika Grzegorek, Julia Milik,  Jagoda Idczak, Zuza Jurek, Amelia Jurek, Julia Karakiewicz, Marysia Niedbalska, Julia Rybak, Natalia Grzegorek, Oliwia Kramer, Martyna Rybak.

„Działania, które podejmuje nasz klub MLUKS Orlik Kcynia obejmujące m.in. prowadzenie sekcji piłki ręcznej, treningi, sparingi, granie rozgrywek w lidze wojewódzkiej oraz realizację dużych przedsięwzięć takich jak turnieje Orlik Cup, przynoszą efekty w postaci zwycięstw i systematycznego rozwoju piłki ręcznej w naszej gminie, z czego się bardzo cieszymy. Jestem dumny z dziewczyn i wysokiego poziomu na jakim rozegrały turniej w Miasteczku Krajeńskim” - przekazał trener p. Jacek Kuliński.

materiał: Jacek Kuliński

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)