Dziś mamy 17 lipca 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
12 kwietnia 2018

Zarząd Powiatu zdecydował. Sprawdź, komu przyznano nagrody

Co roku Zarząd Powiatu Nakielskiego przyznaje nagrody za osiągnięcia w dziedzinie #twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i sztuki oraz za znaczące osiągnięcia sportowe. Wiemy, kto je otrzyma.

Przypomnijmy, nagrody przyznawane są za osiągnięcia w roku ubiegłym, a ubiegać o nie mogli:

W dziedzinie upowszechniania kultury i sztuki – zwycięzcy i laureaci konkursów szczebla ogólnopolskiego lub międzynarodowego oraz uczestnicy koncertów i wystaw ogólnopolskich i międzynarodowych.

W dziedzinie sportu:
- medaliści Mistrzostw Polski lub Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży;
- członkowie kadry narodowej – młodzieżowców;
- medaliści: Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy, Pucharu Świata lub Pucharu Europy, Akademickich Mistrzostw Świata.

Przyjmowanie zgłoszeń zakończono w marcu. Wpłynęło 98 wniosków. Komisja dokonała ich oceny i 9 kwietnia Zarząd podjął uchwałę w sprawie przyznania nagród. Otrzymają je:

- w kategorii osiągnięcia sportowe

1 500 zł - Monika Marach

700 zł -  Daniel Bajer, Kacper Kłos, Szymon Jurecki, Kacper Badziągowski, Jakub Wiatrowicz

500 zł -  Łukasz Kwapich, Szymon Wintrowicz, Wiktoria Wołk

400 zł - Jacek Ditrich, Kamil Marach, Marcin Wiatrowicz, Paulina Przywecka-Puziak, Dawid Wegner, Weronika Częsz

350 zł – Antoni Kozber, Dominika Kujawska, Jakub Skuza, Laura Lau, Dominika Biel, Grzegorz Gackowski, Kacper Zawistowski

300 zł – Ryszard Adamczewski, Łukasz Nalazek, Piotr Król, Bartosz Komasiński, Magdalena Drygas, Weronika Gentkowska, Krzysztof Michalski, Aleksandra Nowaczewska, Helena Dalke, Tomasz Lis, Dominika Buzała, Marek Buzała, Paulina Maciejewska

250 zł – Patryk Zawistowski, Adam Gaca, Dominik Wachowski, Eryk Kołodziejczak, Karol Wiśniewski, Zuzanna Strzelewicz, Oliwia Kania, Paweł Paduch, Julia Lis,

200 zł - Tomasz Giza, Daria Maik, Kacper Wełniak, Jakub Jaruzal, Jakub Czerwiński

W kategorii osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i sztuki:

750 zł – Sandra Frydrychowicz

250 zł – Daria Kornacka, Zuzanna Rogalska, Andrzej Klawitter

Wręczenie nagród odbędzie się pod koniec kwietnia w Nakielskim Ośrodku Kultury.

Oceń artykuł: 10 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (3)

  Kibic siatkówki, w dniu 13-04-2018 07:29:26 napisał:

  Gratulacje dla wszystkich sportowców!!!! Tylko jedno pytanie do Zarządu Powiatu - rozumiem że mistrzostwo Polski szkół gimnazjalnych w siatkówce!!! i reprezentowanie Polski w Mistrzostwach świata!!! w Brnie w czerwcu 2018 to już taka normalka, że nie warto nawet wspominać czy też pogratulować !!! Czy może chodzi o to, że Burmistrz potrafi takie rzeczy docenić??? Gratulacje dla Zarządu!!!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (2)

  Kibic, w dniu 16-04-2018 20:56:21 napisał:

  700 zł - Daniel Bajer, Kacper Kłos, Szymon Jurecki, Kacper Badziągowski, Jakub Wiatrowicz - niestety nie wiem jak chłopakom poszło na imprezach międzynarodowych? Za to wiem, że czwarty zawodnik na świecie dostanie z powiatu AŻ 400 zł - Dawid Wegner.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Szampon wiśniowy do włosów farbowanych Joanna 1l
15PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Nowoczesne zabiegi laserowe
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
SALONY
STOLIKI RTV
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)