Dziś mamy 24 marca 2018, sobota, imieniny obchodzą:
02 stycznia 2018

Zarząd Powiatu ocenił wnioski. Dotacje celowe przyznano czterem spółkom

Zarząd Powiatu Nakielskiego podjął decyzję o przyznaniu dotacji celowych spółkom #wodnym w powiecie nakielskim.

W budżecie powiatu na 2018 rok zabezpieczono na ten cel 100 tys. zł. Zarząd Powiatu bierze pod uwagę znaczenie planowanego zadania dla gospodarki wodnej i utrzymania sprawności urządzeń wodnych. Stwierdzono, że wnioski złożone przez spółki wodne z Nakła, Kcyni, Mroczy i Szubina spełniają określone wymagania. Każdej spółce przyznano dotację w wysokości 20 tys. zł.

Zadania, na wykonanie których spółki planują wykorzystać przyznane dotacje, polegają na wykonaniu prac dotyczących utrzymania i konserwacji urządzeń melioracji. 

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (8) Zgłoś naruszenie zasad

  • -3 (9)

  myksiezapl, w dniu 02-01-2018 10:41:17 napisał:

  lepiej dać pieniądze jakimś spółką wodnym niż biednym emerytom, Brawo Brawo

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 0 (4)

  Obserwator, w dniu 02-01-2018 22:17:11 napisał:

  A nie brakuje 20 tys. Jeszcze ?? No panowie ?

  odpowiedz

  • 2 (2)

  CNA, w dniu 03-01-2018 00:14:19 napisał:

  dobre i to , ciągle jednak za mało .

  odpowiedz

  • 3 (5)

  internauta , w dniu 04-01-2018 18:31:41 napisał:

  Skopiowane od innego internauty. Musimy przypominac. "Przypomnijmy. Bez konkursu na stanowisku kierownika ŚDS w Nakle została zatrudniona osoba bez kwalifikacji, starosta tym samym złamał prawo. Powierzenie stanowiska osobie bez kwalifikacji jest obejściem prawa. Wcześniej synowa Miłowskiego została zatrudniona bez konkursu w PCPR. Jest urzędnikiem samorządowym, a nie pracownikiem socjalnym jak to niektórzy usiłują przedstawić. Bez konkursu zatrudniono także kierownika Zespołu w PCPR który był pełnomocnikiem wyborczym PSL w ostatnich wyborach samorządowych, osobę bez wymaganego przepisami prawa doświadczenia . W lipcu br. zatrudniono w PCPR kolejnego członka PSL. Bez konkursu. We wrześniu nowym zastępcą dyrektora Szkoły Specjalnej w Karnowie została córka członka Zarządu Powiatu (Jana Kominiaka) pani Kominiak - Ulatowska. Wniosek pozytywnie zaopiniował Starosta, kolega Kominiaka z PSL. Dyrektorem Urzędu Pracy jest zięć Kominiaka, Przemysław Ulatowski, zatrudniony przez Zarząd Powiatu z udziałem PSL w koalicji. W 2016 r kierownikiem w szkole ponadgimnazjalnej w Nakle - Staszicu została żona wicestarosty Kindermana. Z kolei w księgowości w Starostwie zatrudniono w tej kadencji , córkę byłego wicestarosty Kaczmarka, aktywisty PSL z Kołaczkowa. Mało dowodów na dziwne zatrudnienia koalicji PSL -PO?"

  odpowiedz

  • 3 (5)

  internauta , w dniu 04-01-2018 18:32:52 napisał:

  Dlatego m.in. z powyższych powodów nalezy przeprowadzić referendum. Szkoda, że nie znam człowieka, który potrafiłby sprawę skierować do ABW i CBŚ

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Win, w dniu 04-01-2018 21:01:54 napisał:

  Internauto a moze sam poinformuj odpowiednie organy? Faktycznie ktoś powinien

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Wagi sklepowe
700PLN 500PLN
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
SALONY
Wulkanizacja
Rolery - mezoterapia skóry
Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
1350PLN PROMOCJAPLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Meble pokojowe
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)