Dziś mamy 18 stycznia 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
02 stycznia 2018

Zarząd Powiatu ocenił wnioski. Dotacje celowe przyznano czterem spółkom

Zarząd Powiatu Nakielskiego podjął decyzję o przyznaniu dotacji celowych spółkom #wodnym w powiecie nakielskim.

W budżecie powiatu na 2018 rok zabezpieczono na ten cel 100 tys. zł. Zarząd Powiatu bierze pod uwagę znaczenie planowanego zadania dla gospodarki wodnej i utrzymania sprawności urządzeń wodnych. Stwierdzono, że wnioski złożone przez spółki wodne z Nakła, Kcyni, Mroczy i Szubina spełniają określone wymagania. Każdej spółce przyznano dotację w wysokości 20 tys. zł.

Zadania, na wykonanie których spółki planują wykorzystać przyznane dotacje, polegają na wykonaniu prac dotyczących utrzymania i konserwacji urządzeń melioracji. 

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (8) Zgłoś naruszenie zasad

  • -3 (9)

  myksiezapl, w dniu 02-01-2018 10:41:17 napisał:

  lepiej dać pieniądze jakimś spółką wodnym niż biednym emerytom, Brawo Brawo

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 0 (4)

  Obserwator, w dniu 02-01-2018 22:17:11 napisał:

  A nie brakuje 20 tys. Jeszcze ?? No panowie ?

  odpowiedz

  • 2 (2)

  CNA, w dniu 03-01-2018 00:14:19 napisał:

  dobre i to , ciągle jednak za mało .

  odpowiedz

  • 3 (5)

  internauta , w dniu 04-01-2018 18:31:41 napisał:

  Skopiowane od innego internauty. Musimy przypominac. "Przypomnijmy. Bez konkursu na stanowisku kierownika ŚDS w Nakle została zatrudniona osoba bez kwalifikacji, starosta tym samym złamał prawo. Powierzenie stanowiska osobie bez kwalifikacji jest obejściem prawa. Wcześniej synowa Miłowskiego została zatrudniona bez konkursu w PCPR. Jest urzędnikiem samorządowym, a nie pracownikiem socjalnym jak to niektórzy usiłują przedstawić. Bez konkursu zatrudniono także kierownika Zespołu w PCPR który był pełnomocnikiem wyborczym PSL w ostatnich wyborach samorządowych, osobę bez wymaganego przepisami prawa doświadczenia . W lipcu br. zatrudniono w PCPR kolejnego członka PSL. Bez konkursu. We wrześniu nowym zastępcą dyrektora Szkoły Specjalnej w Karnowie została córka członka Zarządu Powiatu (Jana Kominiaka) pani Kominiak - Ulatowska. Wniosek pozytywnie zaopiniował Starosta, kolega Kominiaka z PSL. Dyrektorem Urzędu Pracy jest zięć Kominiaka, Przemysław Ulatowski, zatrudniony przez Zarząd Powiatu z udziałem PSL w koalicji. W 2016 r kierownikiem w szkole ponadgimnazjalnej w Nakle - Staszicu została żona wicestarosty Kindermana. Z kolei w księgowości w Starostwie zatrudniono w tej kadencji , córkę byłego wicestarosty Kaczmarka, aktywisty PSL z Kołaczkowa. Mało dowodów na dziwne zatrudnienia koalicji PSL -PO?"

  odpowiedz

  • 3 (5)

  internauta , w dniu 04-01-2018 18:32:52 napisał:

  Dlatego m.in. z powyższych powodów nalezy przeprowadzić referendum. Szkoda, że nie znam człowieka, który potrafiłby sprawę skierować do ABW i CBŚ

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Win, w dniu 04-01-2018 21:01:54 napisał:

  Internauto a moze sam poinformuj odpowiednie organy? Faktycznie ktoś powinien

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble kuchenne - na zamówienie
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Kostka
tona (25Mj/kg) / 700PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Piece c.o.
Fotokubek z łyżeczką i kolorowym wnętrzem
34,90PLN
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Masz 18 lat i pierwszy raz wnioskujesz o paszport? Otrzymasz wyjątkowy prezent!

W 2018 roku, w 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, każdy 18-latek #wnioskujący po raz pierwszy o paszport otrzyma wraz z nim pakiet jubileuszowy. W specjalnej kopercie znajdują się: flaga Polski, znaczek z logotypem Niepodległej oraz miniprzewodnik z opisem jak szanować biało-czerwone barwy i poprawnie śpiewać hymn Polski.

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)