Dziś mamy 20 września 2019, piątek, imieniny obchodzą:

27 czerwca 2019

Zakończenie roku szkolnego. Uczniowie otrzymali wyróżnienia i nagrody

fot. Bartek Łyszczarz

fot. Bartek Łyszczarz

W dniu 19 czerwca 2019r. zakończył się rok szkolny 2018/2019. W naszej szkole uroczystość odbyła się w dwóch częściach.

W pierwszej świadectwa, wyróżnienia i nagrody otrzymali uczniowie klas I-VII, a w drugiej odbyło się oficjalne i historyczne po pierwsze od wielu lat pożegnanie uczniów klasy VIII.

Na wstępie pani dyrektor Małgorzata Dutkiewicz odczytała list burmistrza Kcyni kierowany do uczniów, nauczycieli i rodziców z okazji zakończenia roku szkolnego.

Potem nastąpiło rozdanie świadectw z wyróżnieniem i nagród.

W klasach młodszych wyróżnieni zostali: Filip Janowicz i Julka Mrozowicz – „0”, Marcelina Grabarska, Maja Olejniczak, Bielasik, Emilia Frątczak – kl. I, Zazanna Malak,Hubert Grzegorek, Igor Naroży – klasa II oraz Monika Bubacz i Amelia Zagórska  z klasy III.

W tym roku szkolnym nagrodę burmistrza Kcyni otrzymała uczennica klasy IV Anna Kolanowska, a nagrodę dyrektora uczennica klasy V – Wiktoria Kociałkowska.

Świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe otrzymali:
Z klasy IV: Martyna Bącik, Olga Flig, Antonina Pazderska, Piotr Karabasz, Jakub Grabarski, Kryspin Wiejaczka.
Z klasy V: Martyna Malak, Jagoda Woźniak, Bartosz Pawlak i Bartosz Pomałecki,
Z klasy VI – Wiktoria Zagórka.

Nagrodzeni za pilność w nauce zostali również: Ola Pomałecka, Nikola Frątczak i Julia Bryłka.

Na zakończenie tej części pani dyrektor złożyła wszystkim życzenia pięknych , spokojnych i bezpiecznych wakacji. Na zakończenie tej części na pożegnanie uczniowie klasy ósmej zaśpiewali piosenkę „ Jedna mała łza” .

materiał: Małgorzata Dutkiewicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)