Dziś mamy 14 sierpnia 2020, piątek, imieniny obchodzą:

27 czerwca 2019

Zakończenie roku szkolnego. Uczniowie otrzymali wyróżnienia i nagrody

fot. Bartek Łyszczarz

fot. Bartek Łyszczarz

W dniu 19 czerwca 2019r. zakończył się rok szkolny 2018/2019. W naszej szkole uroczystość odbyła się w dwóch częściach.

W pierwszej świadectwa, wyróżnienia i nagrody otrzymali uczniowie klas I-VII, a w drugiej odbyło się oficjalne i historyczne po pierwsze od wielu lat pożegnanie uczniów klasy VIII.

Na wstępie pani dyrektor Małgorzata Dutkiewicz odczytała list burmistrza Kcyni kierowany do uczniów, nauczycieli i rodziców z okazji zakończenia roku szkolnego.

Potem nastąpiło rozdanie świadectw z wyróżnieniem i nagród.

W klasach młodszych wyróżnieni zostali: Filip Janowicz i Julka Mrozowicz – „0”, Marcelina Grabarska, Maja Olejniczak, Bielasik, Emilia Frątczak – kl. I, Zazanna Malak,Hubert Grzegorek, Igor Naroży – klasa II oraz Monika Bubacz i Amelia Zagórska  z klasy III.

W tym roku szkolnym nagrodę burmistrza Kcyni otrzymała uczennica klasy IV Anna Kolanowska, a nagrodę dyrektora uczennica klasy V – Wiktoria Kociałkowska.

Świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe otrzymali:
Z klasy IV: Martyna Bącik, Olga Flig, Antonina Pazderska, Piotr Karabasz, Jakub Grabarski, Kryspin Wiejaczka.
Z klasy V: Martyna Malak, Jagoda Woźniak, Bartosz Pawlak i Bartosz Pomałecki,
Z klasy VI – Wiktoria Zagórka.

Nagrodzeni za pilność w nauce zostali również: Ola Pomałecka, Nikola Frątczak i Julia Bryłka.

Na zakończenie tej części pani dyrektor złożyła wszystkim życzenia pięknych , spokojnych i bezpiecznych wakacji. Na zakończenie tej części na pożegnanie uczniowie klasy ósmej zaśpiewali piosenkę „ Jedna mała łza” .

materiał: Małgorzata Dutkiewicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Szpik kostny jest „fabryką” krwinek. Co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi?

Ludzki organizm działa jak dobrze zaprojektowane miasto, w którym każdy element ma #określoną, istotną funkcję. I tak, rolę ulic, za pomocą których odbywa się transport niezbędnych do życia produktów - pełnią żyły i tętnice. Układ kostny jest rusztowaniem dla całego ciała, ale jednocześnie konstrukcją ochronną dla narządów wewnętrznych. Poszczególne komórki to mieszkańcy - muszą być silne i zdrowe, żeby móc stale rozbudowywać i odnawiać swoje „miasto”. Tak właśnie działa zdrowy organizm. A co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi? Jaką rolę wówczas pełni szpik?

(czytaj więcej)