Dziś mamy 17 listopada 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

27 czerwca 2019

Zakończenie roku szkolnego. Uczniowie otrzymali wyróżnienia i nagrody

fot. Bartek Łyszczarz

fot. Bartek Łyszczarz

W dniu 19 czerwca 2019r. zakończył się rok szkolny 2018/2019. W naszej szkole uroczystość odbyła się w dwóch częściach.

W pierwszej świadectwa, wyróżnienia i nagrody otrzymali uczniowie klas I-VII, a w drugiej odbyło się oficjalne i historyczne po pierwsze od wielu lat pożegnanie uczniów klasy VIII.

Na wstępie pani dyrektor Małgorzata Dutkiewicz odczytała list burmistrza Kcyni kierowany do uczniów, nauczycieli i rodziców z okazji zakończenia roku szkolnego.

Potem nastąpiło rozdanie świadectw z wyróżnieniem i nagród.

W klasach młodszych wyróżnieni zostali: Filip Janowicz i Julka Mrozowicz – „0”, Marcelina Grabarska, Maja Olejniczak, Bielasik, Emilia Frątczak – kl. I, Zazanna Malak,Hubert Grzegorek, Igor Naroży – klasa II oraz Monika Bubacz i Amelia Zagórska  z klasy III.

W tym roku szkolnym nagrodę burmistrza Kcyni otrzymała uczennica klasy IV Anna Kolanowska, a nagrodę dyrektora uczennica klasy V – Wiktoria Kociałkowska.

Świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe otrzymali:
Z klasy IV: Martyna Bącik, Olga Flig, Antonina Pazderska, Piotr Karabasz, Jakub Grabarski, Kryspin Wiejaczka.
Z klasy V: Martyna Malak, Jagoda Woźniak, Bartosz Pawlak i Bartosz Pomałecki,
Z klasy VI – Wiktoria Zagórka.

Nagrodzeni za pilność w nauce zostali również: Ola Pomałecka, Nikola Frątczak i Julia Bryłka.

Na zakończenie tej części pani dyrektor złożyła wszystkim życzenia pięknych , spokojnych i bezpiecznych wakacji. Na zakończenie tej części na pożegnanie uczniowie klasy ósmej zaśpiewali piosenkę „ Jedna mała łza” .

materiał: Małgorzata Dutkiewicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)