Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

04 grudnia 2018

Zabawa Andrzejkowa. Mieszkańcy miło spędzili piątkowy wieczór

fot.pow

fot.pow

Dnia 30.11.2018r. w świetlicy wiejskiej# w Szczepicach odbyła się zabawa Andrzejkowa, zorganizowana przez Sołtysa i Radę Sołecką.

Organizatorzy bardzo serdecznie dziękują za miłą zabawę oraz Radnemu Powiatowemu Ryszardowi Bagnerowskiemu i Radnemu Rady Miejskiej Ryszardowi Korbal za wsparcie w organizacji imprezy, a Radzie Sołeckiej i Panią z Koła Gospodyń Wiejskich za pomoc w przygotowaniu.

materiał:  Paweł Kiepiela

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)