Dziś mamy 20 września 2019, piątek, imieniny obchodzą:

20 maja 2019

Z dedykacją dla wszystkich Mam. Koncert zespołu ARETE

fot.TD

fot.TD

W minioną sobotę w murach Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni# odbył się wyjątkowy koncert zespołu ARETE. Koncert dedykowany był wszystkim Mamom z okazji Ich Święta, które przypada 26 maja. Jerzy Struk w pięknymi słowami podziękował wszystkim mamom, za ich miłość i trud wychowania swoich pociech.

Miłe słowa i życzenia wszystkim mamom skierował Burmistrz Kcyni Pan Marek Szaruga. Wśród uczestników koncertu byli również Przewodniczący Rady Miejskiej w Kcyni Pan Jan Kurant oraz ojciec artysty Bogdan Struk.

Wśród wykonywanych utworów  nie zabrakło oczywiście "Póki żyjemy zróbmy coś", do którego to utworu teledysk nakręcono w Kcyni.

Koncert zorganizowany został przy współpracy i zaangażowaniu Pani Anny Oratowskiej, za co organizator serdecznie dziękuj.

materiał: Ilona Kurdelska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)