Dziś mamy 20 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

20 maja 2019

Z dedykacją dla wszystkich Mam. Koncert zespołu ARETE

fot.TD

fot.TD

W minioną sobotę w murach Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni# odbył się wyjątkowy koncert zespołu ARETE. Koncert dedykowany był wszystkim Mamom z okazji Ich Święta, które przypada 26 maja. Jerzy Struk w pięknymi słowami podziękował wszystkim mamom, za ich miłość i trud wychowania swoich pociech.

Miłe słowa i życzenia wszystkim mamom skierował Burmistrz Kcyni Pan Marek Szaruga. Wśród uczestników koncertu byli również Przewodniczący Rady Miejskiej w Kcyni Pan Jan Kurant oraz ojciec artysty Bogdan Struk.

Wśród wykonywanych utworów  nie zabrakło oczywiście "Póki żyjemy zróbmy coś", do którego to utworu teledysk nakręcono w Kcyni.

Koncert zorganizowany został przy współpracy i zaangażowaniu Pani Anny Oratowskiej, za co organizator serdecznie dziękuj.

materiał: Ilona Kurdelska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)