Dziś mamy 20 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

20 marca 2019

XXIX Memoriał Roberta i Marka Mocnych w Tenisie Stołowym. Wyniki zawodów

fot.pow

fot.pow

XXIX Memoriał Roberta i Marka Mocnych w Tenisie Stołowym w Kcyni# został przeprowadzony w dniu 10 marca 2019 roku od godz. 10:00 rozpoczęto zawody sportowe.

Zawody po raz 29 zostały poświęcone pamięci braci Marka i Roberta Mocnych, Kcynian, tenisistów tenisa stołowego, młodych i dobrze zapowiadających się sportowców MLKS Orzeł Kcynia, tragicznie przed laty zmarłych. Zawody przeprowadzono w hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego w Kcyni. 

Pani Maria Krus mama Roberta i Marka witając na Memoriale zawodników podziękowała zawodnikom, którzy stawili się na zawodach by uczcić pamięć Roberta i Marka na sportowo w rywalizacji przy stołach do tenisa. Przed oficjalnym otwarciem zawodów przywołano sylwetki sportowe Roberta i Marka wszystkim zebranym na zawodach sportowcom i kibicom, Memoriał został uroczyście otwarty przez mamę Roberta i Marka Panią Marię Kruś, która wszystkim zawodnikom biorącym  udział w zawodach  życzyła sympatycznej sportowej rywalizacji i jak najlepszych wyników z przesłaniem „niech w walce sortowej przy stołach do tenisa wygrywają najlepsi”. Po dokonaniu otwarcia Memoriału Pani Maria Kruś mama kcyńskich tenisistów i Panowie Ryszard Berka i Marek Sobczak byli tenisiści MLKS Orzeł Kcynia i Płomień Stalówka, koledzy Marka i Roberta złożyli wiązankę kwiatów i zapalili znicze na grobie Roberta i Marka Mocnych i ich tragicznie zmarłego taty Jerzego.

W zawodach wzięło udział 73 zawodniczek i zawodników z Bydgoszczy, Trzemeszna, Solca Kujawskiego, Łekna, Wapna, Podolina, Nakła nad Notecią, Okalińca, Sarbinowa II, Żnina, Mroczy, Strzelna, Mieściska, Gaj, Zielonczyna, i mieszkańcy Gminy Kcynia. Mecze rozegrano w kategoriach:  Szkoła Podstawowa Dziewczęta open, Szkoła Podstawowa Chłopcy open, Junior open, Senior zrzeszeni i Senior niezrzeszeni.

Pani Maria Kruś na podsumowaniu zawodów podziękowała jeszcze raz zawodniczkom i zawodnikom za stawienie się i udział w zawodach. Złożono gratulacje bardzo wysokiego poziomu rywalizacji, uzyskanych wyników i zajętych miejsc w klasyfikacji tych na podium i tych dalszych, a przede wszystkim sympatycznej atmosfery wzajemnej życzliwości i sportowego szacunku przy stołach oraz wśród kibiców.

Za uzyskane miejsca I, II, III w rywalizacji w poszczególnych kategoriach na podsumowaniu zawodów i uroczystym ogłoszeniu wyników na XXIX Memoriale Roberta i Marka Mocnych w Tenisie Stołowym Pani Maria Kruś i prowadzący zawody wręczyli zawodniczkom i zawodnikom puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Zawody prowadzili i sędziowali Pan Marek Sobczak, Pan Mirosław Grabarski i Ryszard Hanioszyn.

Klasyfikacja końcowa XXIX Memoriału Roberta i Marka Mocnych w Tenisie Stołowym

Kategoria szkoła podstawowa Dziewczęta open:
I  miejsce Wiktoria Kowalska - Głogowiniec
II  miejsce Julia Kowalska - Głogowiniec
III  miejsce Karina Kurzawa – Sarbinowo II

Kategoria szkoła podstawowa Chłopcy open:
I   miejsce Kamil Chabowski - Bydgoszcz
II  miejsce  Filip Korbal - Szczepice
III  miejsce  Wiktor Andryszak - Łekno

Kategoria Junior open:
I  miejsce  Filip Stypka - Bydgoszcz
II miejsce  Hubert Szyc - Mrocza
III miejsce  Mikołaj Stróżyński - Bydgoszcz

Kategoria Senior niezrzeszeni:
I miejsce  Robert Różyński - Bydgoszcz
II miejsce  Piotr Adamczak - Trzemeszno
III miejsce  Kamil Pater – Solec Kujawski
V – VI miejsce najlepszy zawodnik z Gminy Kcynia – Mateusz Kemnitz – Nowa Wieś Notecka

Kategoria Senior zrzeszeni:
I   miejsce  Mateusz Ufnal - Bydgoszcz
II   miejsce Krzysztof  Leszczyński- Bydgoszcz
III  miejsce  Ryszard Berka - Nakło nad Notecią

Organizatorem zawodów był Urząd Miejski w Kcyni.

materiał: Ryszard Hanioszyn

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

 

 

 

 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)