Dziś mamy 21 lipca 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

13 maja 2019

XLIX Międzynarodowy Turniej Szachowy. Sukces Alana Jagodzińskiego

fot.pow

fot.pow

Zawody odbyły się w niedzielę 12 maja w gnieźnieńskim MOK-u.# Turniej organizowany jest w Gnieźnie od blisko pięćdziesięciu lat i jest jedną z najbardziej prestiżowych imprez w tym mieście. Tym razem do gry przystąpiło blisko 100 zawodników.

Turniej zakończył się pomyślnie dla Alana Jagodzińskiego, reprezentującego  Ludowy Klub Sportowy Chrobry Gniezno. Mieszkaniec Miastowic z gminy Kcynia został uznany na turnieju najlepszym zawodnikiem z rankingiem ELO1201-1400. W nagrodę otrzymał puchar i upominki z rąk włodarzy Gniezna.

materiał: Paweł Czecki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)