Dziś mamy 29 czerwca 2022, środa, imieniny obchodzą:

02 maja 2022

Wyróżnieni za najlepsze wyniki w nauce. Zakończenie roku w Szubinie

fot. J. Kalinin

fot. J. Kalinin

29 kwietnia w I Liceum Ogólnokształcącym im.# S. Wyspiańskiego w Szubinie odbyła się uroczystość pożegnania tegorocznych absolwentów. Spotkanie w szkolnej auli otworzyła dyrektor szkoły, pani Elżbieta Kłosowska-Hilscher, która przywitała zgromadzonych gości - pana Ignacego Pogodzińskiego, przedstawiciela Rady Powiatu Nakielskiego, panią Ewę Braniewicz, przewodniczącą Rady Rodziców, księdza Jacka Pawelczyka, proboszcza parafii św. Andrzeja Boboli w Szubinie oraz rodziców maturzystów.

W swoim wystąpieniu pani dyrektor podsumowała czas pobytu uczniów w szkole, życzyła powodzenia w maturalnych zmaganiach i wręczyła, wraz z przewodniczącą Rady Rodziców, nagrody wyróżnionym uczniom.

Za najlepsze wyniki w nauce wyróżnienia otrzymali: P. Stepczyńska, J. Nowicka, S. Potrzebowska, M. Drożniewska, K. Śliwa, J. Pawlak, J. Borowiak, M. Kuźniak. Najlepszą absolwentkę, P. Stepczyńską, uhonorowano także Listem Gratulacyjnym Starosty Nakielskiego.

Absolwentom wręczono również wyróżnienia za działalność na rzecz szkoły, aktywność w kołach zainteresowań, reprezentowanie szkoły w konkursach przedmiotowych oraz za osiągnięcia sportowe i artystyczne.

Szczególne gratulacje i podziękowania pani dyrektor skierowała w stronę rodziców, którzy wzorowo wychowali swoje dzieci i wspierali szkołę w jej działalności.

Uroczystość zakończyła się programem artystycznym, przygotowanym przez uczniów młodszych klas.

Materiał: A. Marchlewska - I LO w Szubinie 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Combar Medycy w akcji. Interesujące szkolenie kadetów

Jak właściwie udzielać pomocy na polu walki w sytuacji kiedy# jest wielu poszkodowanych jednocześnie? Odpowiedź na to pytanie uzyskali kursanci drugiego modułu szkolenia prowadzonego przez instruktorów z Gwardii Narodowej Stanu Illinois i Centrum Szkolenia WOT. W pierwszej edycji pięciodniowego szkolenia COMBAT MEDIC udział wzięło blisko 100 Terytorialsów, a szkolenie realizowane było równorzędnie w dwóch wybranych Brygadach Obrony Terytorialnej w kraju.

(czytaj więcej)
0

Jak wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe u dziecka?

Niejeden rodzic i opiekun zastanawia się, jak zachęcić swoje dziecko# do zdrowego odżywiania. Sięganie przez najmłodszych po warzywa i owoce zamiast słodkiego batonika może się wydawać niemożliwe do osiągnięcia. Warto jednak rozpocząć od małych kroków. Poniżej sześć propozycji, jak nauczyć dziecko prawidłowych nawyków żywieniowych.

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)