Dziś mamy 13 grudnia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

16 listopada 2019

Wyrazili miłość do ojczyzny. Przygotowano piękny program

fot. Hanna Paszkiewicz

fot. Hanna Paszkiewicz

W piątek 8 listopada 2019 roku odbyła się uroczystość z okazji Święta Niepodległości, #podczas której uczniowie, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej im. bł. Marii Karłowskiej w Dobieszewie uczcili 101 lat wolnej Polski.

Podobnie jak w roku poprzednim nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję Ministra Edukacji Narodowej „Szkoła do hymnu” i wspólnie o godzinie 11.11 uroczyście odśpiewano 4 zwrotki Hymnu Narodowego Mazurka Dąbrowskiego.

Uczniowie klasy VIII pod kierunkiem p. Eweliny Cieżak-Iwińskiej i p. Aliny Dulka przygotowali piękny program słowno - muzyczny, podczas którego zaprezentowali swoje umiejętności – śpiewając piosenki i recytując wiersze o tematyce patriotycznej. Wszystko po to, by wyrazić miłość i szacunek do ojczyzny oraz umacniać patriotyzm w sercach uczniów.

Materiał:Hanna Paszkiewicz 

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Waga dziecka w pierwszych miesiącach życia. Sprawdź, na co zwrócić uwagę

To, ile niemowlę waży, potrafi powiedzieć bardzo wiele o stanie jego zdrowia i o tym, #czy rozwój maluszka przebiega prawidłowo. Dlatego chcąc w porę zapobiegać ewentualnym problemom zdrowotnym dziecka tak ważne jest, żeby systematycznie kontrolować jego wagę. Porad udziela położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Święta z kredytem lub pożyczką? Na co warto zwrócić uwagę

Okres świąteczno-noworoczny oznacza dla wielu osób spotkania z # rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

(czytaj więcej)