Dziś mamy 4 lipca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

10 września 2019

Wyjątkowy artysta w Mroczy. Już w listopadzie

Zapraszamy serdecznie na nadzwyczajny koncert Stanisława Soyki z zespołem.

Artysta zawita do Mroczy już 10 listopada 2019 r. Bilety  do nabycia przez stronę eventim.pl lub w biurze Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Mroczy w godzinach urzędowania. Bilety  w przedsprzedaży: 25zł/40zł/60 zł w dniu koncertu 35zł/50 zł/70 zł. Więcej szczegółów znajduje się na plakatach oraz na stronach: mgokir.pl oraz na facebooku.

Nie zwlekajcie, zaproście swoich przyjaciół i rodziny na koncert Stanisława Soyki z zespołem. Warto wybrać się na koncert bo to zupełne tak, jakbyśmy na jakiś czas znaleźli się w innym wymiarze, pełnym piękna i dobrych emocji, które tylko on potrafi z taką lekkością wywołać w swojej publiczności. Przyjdzie a przekonacie się o tym osobiście. Zapraszamy.

materiał: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mroczy

Oceń artykuł: 3 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • -2 (2)

    gościu, w dniu 10-09-2019 14:55:26 napisał:

    A ta "Sójka" to co umi ?

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Oczyszczanie twarzy
Makijaż ślubny
Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP25
1299PLN PROMOCJAPLN
Meble młodzieżowe i dziecięce
Sprawdzanie geometrii kół
Baterie
od 0,90PLN
Makijaż na każdą okazję
Kasa fiskalna ONLINE FAREX PRO600
1349PLN PROMOCJAPLN
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)