Dziś mamy 26 maja 2018, sobota, imieniny obchodzą:
26 stycznia 2018

Wyjątkowe święto. Dzieci przygotowały program artystyczny dla dziadków i babć

fot. powierzone

fot. powierzone

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co # dobre. Kochają nas, wspierają, zawsze są przy nas, znajdą radę na każde zmartwienie. Wnuki to czują i wiedzą, dlatego w dniu 23 stycznia 2018 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klasy I, II i III zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na uroczystość, która odbyła się z okazji ich święta, aby podziękować im za dobro i wyrazić swoją miłość.

W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci pod kierunkiem wychowawczyń p. Doroty Gwit, p. Julity Rybackiej- Stróżyk oraz p. Zofii Sobocińskiej przedstawiły wspaniały program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem. Wśród deklamowanych wersów pojawił się również humor i żart słowny, wzbudzający wśród widzów rozbawienie.

Oprócz montażu słowno- muzycznego, Szanowni Goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu małych artystów. W tej wyjątkowej, niecodziennej atmosferze dzieci wspaniale odegrały swoje role. Wszyscy z dumą patrzyli na wnuczęta i gromkimi brawami podziękowali im za występ. Niejednej babci i dziadkowi łezka zakręciła się w oku.

Po części artystycznej dzieci obdarowały swoich najbliższych własnoręcznie przygotowanymi prezentami, laurkami, ,,słodkimi całusami” i życzeniami. Serdeczne życzenia wielu szczęśliwych lat w zdrowiu i pogodzie ducha miłym gościom złożyła również pani dyrektor- Iwona Musiał, która zaszczyciła swoją obecnością szkolną uroczystość. Dopełnieniem całej uroczystość był słodki poczęstunek, ,,wyczarowany” przez niezawodnych rodziców, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień. Znalazła się również chwila na wspólne zabawy przy muzyce, udział w konkursach, którym towarzyszyło wiele radości. Na koniec zaproszeni goście musieli rozwiązać zagadkę ,,Czyj to portret?”.

Była to wyjątkowa uroczystość, pełna radości. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone razem z wnukami. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków. Babciom i Dziadkom dziękujemy za mile spędzone chwile i życzymy wszelkiej pomyślności w życiu, a Rodzicom za pomoc w organizacji uroczystości.

materiał: SP Sipiory

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kalkulatory
od 6,90PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
MEBLE PIOTR PASIEKA
Zabieg parafinowy
Deska elewacyjna
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
SZAFY PRZESUWNE
SALONY
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)