Dziś mamy 15 grudnia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

15 czerwca 2019

Wycieczka do miasteczka westernowego „Silverado City” w Bożejewiczkach

fot. SP Sipory

fot. SP Sipory

W upalny wtorek, 11 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej im. Pamięci Obrońców Niepodległości# w Sipiorach wyruszyli na wycieczkę do miasteczka na dzikim zachodzie.

Po otwarciu bram Silverado City spędzili czas na grach i zabawach z kowbojami. Następnie obejrzeli zabawną scenkę z wyborów na szeryfa miasteczka. Mieli też okazję obejrzeć napad na bank  z filmowymi efektami z użyciem ładunków wybuchowych i pirotechnicznych oraz konne show. Podczas show oglądali pokaz pracy kowboi z bydłem, pokaz władania lassem oraz niesamowitej przyjaźni kowboja Basiora z koniem. Uczniowie skorzystali również z licznych atrakcji miasteczka m.in. mogli zrobić sobie w fotoshopie list gończy lub dolara ze swoim zdjęciem, poszukać złota w Kopalni „Dacota” i odbyć przejażdżkę konną. Pomimo upału humory dopisywały. Wrócili zmęczeni, ale zadowoleni.

materiał: Justyna Rybacka-Zielińska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 6 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Czekasz na paczkę od Mikołaja? Odbierz ją z mObywatelem

W emocjach i przedświątecznej gorączce można zapomnieć o wielu sprawach, a na pewno o # dowodzie osobistym. Pamiętajcie: idąc na pocztę po odbiór paczek z prezentami wystarczy telefon z aplikacją mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Niedziele handlowe w grudniu i 2020 roku. Kiedy sklepy będą otwarte?

Dobra wiadomość dla tych, którzy nie są gotowi jeszcze na święta. Grudzień to wyjątkowy #miesiąc ze względu na to, że sklepy otwarte będą w trzy niedziele!

(czytaj więcej)
0

Świąteczny szał zakupów. Przez internet czy tradycyjnie? (sonda)

Świąteczny szał zakupowy trwa. W grudniu w sklepach panuje oblężenie, dlatego wiele #osób woli kupić np. prezenty bez wychodzenia z domu, czyli za pomocą internetu. Obie te formy mają swoje plusy i minusy. Jakie zakupy wybieracie?

(czytaj więcej)
0

Święta z kredytem lub pożyczką? Na co warto zwrócić uwagę

Okres świąteczno-noworoczny oznacza dla wielu osób spotkania z # rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

(czytaj więcej)