Dziś mamy 20 kwietnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

06 listopada 2018

Wojewódzkie zawody w Bocci. Promocja dyscypliny paraolimpijskiej

Dnia 24 listopada 2018 r. w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława # Staszica w Nakle nad Notecią o godz. 10.00 odbędą się MIĘDZYWARSZTATOWE WOJEWÓDZKIE ZAWODY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W BOCCI.

Organizatorem zawodów jest Warsztat Terapii Zajęciowej „Pod Dębem” w Nakle, a wspierać będą nas: Starostwo Powiatowe, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci – Zarząd Oddziału Powiatowego w Nakle, Nakielski Ośrodek Kultury, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle.

Patronat medialny sprawować będzie Radio Nakło, natomiast Patronat Honorowy obejmie – Starosta Nakielski.

Dla przypomnienia zawody w Bocci odbywają się co 2 lata, ostatnie na terenie powiatu nakielskiego były w 2016r. Celem jest promocja aktywności ruchowej osób niepełnosprawnych oraz promocja dyscypliny paraolimpijskiej – Bocci.

materiał: Warsztat Terapii Zajęciowej w Nakle

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie geometrii kół
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Usta - powiekszanie
Czytniki kodów kreskowych
Kalkulatory
od 6,90PLN
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)