Dziś mamy 24 sierpnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

08 listopada 2018

Ważny dzień dla maluchów. Pasowani ogromną kredką

fot. pow

fot. pow

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w Mini Akademii odbyła się# 31 października.

Uroczystość rozpoczęły występy dzieci z grupy Krasnali, Smerfów oraz Biedronek . Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez zastępcę Dyrektora Panią Jadwigę Winiaszewską.  Dla przedszkolaków jak i ich rodziców był to bardzo ważny dzień. Rodzice mogą być bardzo dumni ze swoich pociech!

materiał: K. Soja

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mała architektura. Niewielkie elementy o dużym znaczeniu

Ogrodowe elementy dekoracyjne znajdują zastosowanie nie tylko w# przestrzeni miejskiej, ale również w indywidualnych aranżacjach wokół domu.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)