Dziś mamy 16 czerwca 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

09 stycznia 2019

Ważna informacja dla kierowców. Nadchodzi zmiana organizacji ruchu

fot. archiwum

fot. archiwum

Urząd Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią informuje, iż w dniu 21.01.2019 roku nastąpi zmiana # organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Ks. Skargi i Bydgoskiej w Nakle nad Notecią (nr zatwierdzenia SRZ.7121.137.2018).

Przedmiotowa zmiana organizacji ruchu obejmuje zmianę kierunku pierwszeństwa na ww. skrzyżowaniu. Pierwszeństwo zostanie nadane relacji ulic: Ks. Skargi - Bydgoska (kierunek Potulice).

Przekażcie informacje dalej, zwłaszcza kierowcom. Nie jeździjmy na pamięć!

materiał: Szymon Niemczewski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 15 80

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)