Dziś mamy 6 czerwca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

30 kwietnia 2020

Warcabiści w akcji. Rozegrano 99. Turniej Warcabów Stupolowych 100 X 100

Jeszcze tylko jednego turnieju brakuje do jubileuszowej setki. W Bydgoszczy odbył się #99 Turniej Warcabów Stupolowych 100 X 100 LIDRAUGHTS MDK 1. Dla przypomnienia 100 X 100 oznacza warcaby stupolowe i czas rozgrywek wynoszący 100 minut.

Grano tempem 10 minut na zawodnika w godzinach 18.00-19.40. Na listach startowych znaleźli się warcabiści z Wielkiej Brytanii, Wrocławia, Bydgoszczy, Unisławia, Kcyni, Królikowa i Szubina.

Lista medalistów w turnieju A: mężczyźni - I miejsce Sebastian Wieczorek (OKS Sokół Wrocław), II miejsce Dawid Gotowski (MDK 1 Bydgoszcz / Unisław), III miejsce Piotr Szybowicz (I LO Szubin / MDK 1 Bydgoszcz / SzDK Szubin), kobiety - I miejsce Melisa Kowalska (MDK 1 Bydgoszcz), II miejsce Julia Kowalska (MDK 1 Bydgoszcz), III miejsce Wanda Makowiecka (Królikowo). Lista medalistów turnieju B: juniorzy - I miejsce Kamil Białecki (SP 1 Szubin), II miejsce Kacper Białecki (SP 1 Szubin), III miejsce Alan Ufnal (SzDK Szubin / SP 1 Szubin), juniorki - I miejsce Julia Rocławska (I LO Szubin / Kcynia), II miejsce Sandra Ufnal (SzDK Szubin / SP 1 Szubin).

Materiał: PS

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kwasy...
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Fotokubek z łyżeczką i kolorowym wnętrzem
34,90PLN
Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Przewóz krajowy
Lipoliza injekcyjna
Jadalnia / pokój dzienny
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)