Dziś mamy 13 grudnia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

27 listopada 2019

W Górkach Zagajnych powstaje chodnik. Naprawione zostaną także wjazdy

fot UM w Kcyni

fot UM w Kcyni

W sołectwie Górki Zagajne powstaje chodnik. Prace wykonują pracownicy kcyńskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.

Zadanie finansowane jest ze środków budżetu Gminy Kcynia, w tym z funduszu sołeckiego sołectwa. Jeśli warunki atmosferyczne pozwolą kolejnym zadaniem będzie naprawa wjazdów w ciągu chodników przy ul. Powstańców Wielkopolskich i Żeromskiego. Aktualnie końca dobiegają prace przy budowie chodnika na ul. Wyrzyskiej.

materiał Anna Duda-Nowicka UM w Kcyni

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Waga dziecka w pierwszych miesiącach życia. Sprawdź, na co zwrócić uwagę

To, ile niemowlę waży, potrafi powiedzieć bardzo wiele o stanie jego zdrowia i o tym, #czy rozwój maluszka przebiega prawidłowo. Dlatego chcąc w porę zapobiegać ewentualnym problemom zdrowotnym dziecka tak ważne jest, żeby systematycznie kontrolować jego wagę. Porad udziela położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)
0

Święta z kredytem lub pożyczką? Na co warto zwrócić uwagę

Okres świąteczno-noworoczny oznacza dla wielu osób spotkania z # rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

(czytaj więcej)