Dziś mamy 2 grudnia 2023, sobota, imieniny obchodzą:

28 czerwca 2023

Voucher na lot motolotnią. Wylicytuj i pomóż w leczeniu 2-letniej Klaudii

fot. powierzone

fot. powierzone

Jednostka Ratownictwa Specjalnego w Kowalewku pragnie przeznaczyć na licytację dla# Klaudii Voucher na lot motolotnią.

Jeśli szukasz niezapomnianych wrażeń a przy tym pięknych widoków to coś dla Ciebie. A może szukasz pomysłu na oryginalny prezent, który na długo zostanie w pamięci? Bliska osoba lubi adrenalinę i dreszczyk emocji? Jeśli tak, to taki ekstremalny prezent jak lot motolotnią może okazać się doskonałym upominkiem. To także możliwość podziwiania wspaniałych widoków i zabudowań z niecodziennej perspektywy. Prezent świetnie sprawdzi się jako jedna z atrakcji wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego. Voucher można wręczyć również z okazji urodzin lub rocznicy, a także sprezentować samemu sobie. Serdecznie zachęcamy do licytacji gdyż każda złotówka przeznaczona jest na szczytny cel – leczenie małej Klaudii. Razem możemy sprawić, aby Jej życie było lepsze.

Zapraszamy na loty motolotnią: Pilot Krzysztof Tel.886450857

Zaczynamy od 250zł. Koniec licytacji 03.07.23 godz 21. Jednostka Ratownictwa Specjalnego w Kowalewku. Dziękujemy.

Klaudia urodziła się z Zespołem Turnera. Jest to nieuleczalna choroba genetyczna powodująca szereg chorób i dolegliwości współistniejących. Jedynie niektóre można leczyć i tym samym choć trochę poprawić jej jakość życia i funkcjonowania. Zbieramy pieniążki na leczenie, które pomoże jej samodzielnie funkcjonować.

Prowadzimy licytacje na Facebooku (Motylki dzieciom-Licytacje). Prosimy o pomoc. Razem możemy sprawić, aby jej życie było lepsze.

Link to zrzutki - https://www.siepomaga.pl/klaudia-politowska

Materiał: www.jrs-kowalewko.pl 

Oceń artykuł: 24 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    Man, w dniu 28-06-2023 23:49:52 napisał:

    Wpłacone bez licytacji, niech kruszynka zdrowieje

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Budowa hal
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Fotobraz 30x40
52,00PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Poduszka ze zdjęciem
40,00PLN
0

"Aktywny Dzisiaj dla Zdrowia w Przyszłości". Nowa edycja programu

W 2024 roku ruszy kolejna edycja programu WF z AWF#. Inicjatywa jest realizowana we współpracy Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Na realizację zadania przeznaczymy blisko 30 mln zł. Projekt jest poświęcony szeroko rozumianej profilaktyce prozdrowotnej.

(czytaj więcej)
0

Znaczny wzrost liczby studentów z Ukrainy. Najnowszy raport OPI

Ośrodek Przetwarzania Informacji (OPI) opublikował #na portalu RAD-on najnowszy raport „Cudzoziemcy na uczelniach w Polsce”. Publikacja ta zawiera dane za rok akademicki 2022/2023. Tym razem najnowszą edycję raportu ekspertki i eksperci z Laboratorium Baz Danych i Systemów Analityki Biznesowej w OPI uzupełnili o dodatkowy rozdział dotyczący studentów z Ukrainy. Agresja Rosji na naszego sąsiada spowodowała wzrost liczby ludności pochodzenia ukraińskiego w Polsce, co wpłynęło także na zainteresowanie cudzoziemców ofertą edukacyjną polskich uczelni. W roku akademickim 2022/2023 liczba studentów z Ukrainy wzrosła aż o ponad 12 119 osób. Jest ich już obecnie 48 150 osób.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)
0

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa. Podsumowanie wsparcia

Program Operacyjny #Pomoc Żywnościowa 2014-2020 (PO PŻ), współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym (Fund for European Aid to the Most Deprived – FEAD) to łącznie 9 Podprogramów realizowanych w latach 2014-2023.

(czytaj więcej)