Dziś mamy 24 sierpnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

02 czerwca 2019

VII Runda strzelecka w Kowalewku. Sprawdź kto uzyskał najlepszy wynik

fot.pow

fot.pow

Na strzelnicy sportowej w Kowalewku podczas Vll rundy strzeleckiej po raz kolejny spotkali się zawodnicy oraz i sympatycy strzelectwa.

Po zaciętej i wyrównanej rywalizacji, w klasyfikacji rundy strzeleckiej najlepsze wyniki uzyskali zawodnicy: Pistolet 9mm – Sobczak Robert, Światłowski Robert, Tomaszewski Jan oraz w konkurencji Karabin: Michalski Rafał, Tomaszewski Jan, Krzyżański Seweryn.

Kolejna runda strzelecka odbędzie się w najbliższą sobotę  – start godz. 10:00 zapraszamy wszystkich chętnych do uczestniczenia w tej nietuzinkowej dyscyplinie sportu.

29 czerwca odbędą się Zawody Strzeleckie  przestrzeliwanie godzina 9:00 start zawodów godzina 11:00. Zapraszamy wszystkich chętnych do uprawiania tego pięknego sportu w każdą sobotę od godziny 10:00 oraz w pozostałe dni po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym 502729974 lub 503340398.

 materiał: JRS Kowalewko

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Iga, w dniu 02-06-2019 19:23:46 napisał:

    Ciężki wypadek w szczepicach wie ktoś co w się stało

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Baterie
od 0,90PLN
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Szczotki do włosów tytanowe Termix
Budowa domu pod klucz
Lakiernictwo
0

Mała architektura. Niewielkie elementy o dużym znaczeniu

Ogrodowe elementy dekoracyjne znajdują zastosowanie nie tylko w# przestrzeni miejskiej, ale również w indywidualnych aranżacjach wokół domu.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)