Dziś mamy 20 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

10 czerwca 2019

VIII Runda strzelecka w Kowalewku. Zawodnicy stoczyli zaciętą rywalizację

fot. JRS Kowalewko

fot. JRS Kowalewko

Na strzelnicy sportowej w Kowalewku podczas VIII rundy strzeleckiej po raz kolejny spotkali się # zawodnicy oraz i sympatycy strzelectwa.

Po zaciętej i wyrównanej rywalizacji w klasyfikacji rundy strzeleckiej najlepsze wyniki uzyskali zawodnicy: Pistolet 9 mm – Bojewski Mariusz, Tomaszewski Jan, Salewski Robert, oraz w konkurencji Karabin: Salewski Robert, Bojewski Mariusz, Stałowski Paweł

Kolejna runda strzelecka odbędzie się w najbliższą sobotę – start godz. 10.00 zapraszamy wszystkich chętnych do uczestniczenia w tej nietuzinkowej dyscyplinie sportu.

W sobotę, 29 czerwca, odbędą się zawody strzeleckie, przestrzeliwanie - godzina 9.00 start zawodów - godzina 11.00.

Zapraszamy wszystkich chętnych do uprawiania tego pięknego sportu w każdą sobotę od godziny 10.00 oraz w pozostałe dni po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym - 502729974 lub 503340398.

materiał: JRS Kowalewko

Oceń artykuł: 3 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotokubek z łyżeczką i kolorowym wnętrzem
34,90PLN
Kalkulatory
od 6,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Zabiegi odmładzające
Narożniki
Siłownia
Żel UV 5ml
7,50PLN
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)