Dziś mamy 27 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

13 maja 2019

Uroczystość I Komunii św. w Kcyni. Sakramentu udzielił ks. Michał Kostecki

fot. BG

fot. BG

Kolejne dzieci z powiatu nakielskiego przyjęły Sakrament Święty.# W kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Kcyni, ksiądz Michał Kostecki udzielił Pierwszej Komunii św. dzieciom należącym do parafii.

Pogoda nie dopisana dlatego wszystkie dzieci zgromadziły się w kościele, szykując się do jednego z najważniejszych dni w swoim życiu. W końcu pojawił się ksiądz Michał Kostecki, który dobrym słowem przywitał wszystkich, a następnie zaprosił przed ołtarz, gdzie odbyła się msza św. podczas której dzieci po raz pierwszy przyjęły Chrystusa. 

 

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Deska elewacyjna
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Drukarka fiskalna Epson
2950PLN PROMOCJA 2 LATA GWARANCJIPLN
Blacharstwo
Oczyszczanie twarzy
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)