Dziś mamy 6 lutego 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

02 grudnia 2022

Uroczyste nadanie imienia. "Dom Pod Bocianim Gniazdem"

fot. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Paulinie

fot. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Paulinie

W poniedziałek, 28 listopada miało miejsce szczególne wydarzenie - symboliczne nadanie Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Paulinie #imienia "Domu Pod Bocianim Gniazdem".

Poprzez nadanie symbolicznego imienia Placówka uzyskuje swoistą indywidualną tożsamość, wyróżniającą ją spośród innych placówek. Dziękujemy naszym Szanownym Gościom za udział w uroczystości, za wsparcie naszych działań, za dobre słowo. Ogromne wyrazy podziękowania kierujemy do Pani Poseł na Sejm RP Iwony Kozłowskiej, oraz Pani Poseł na Sejm RP Joanny Scheuring-Wielgus za obecność, otwarte serca i życzliwość. Drodzy goście ten dzień był piękny, bo swoją obecnością go uświeciliście!

Szanowni Państwo w sposób wyjątkowy i z nieukrywaną wdzięcznością dziękujemy również naszym darczyńcom i sponsorom.

Materiał: Natalia Kowalska / Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Paulinie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Zakup mieszkania dla młodych. Nieoceniona pomoc rodziców

Zakup mieszkania wymaga sporych nakładów finansowych. Czy to oznacza, że młodzi ludzie, którzy dopiero rozpoczynają dorosłe życie#, muszą odłożyć marzenia o własnych czterech kątach na dalszy plan? Niekoniecznie. Nieoceniona na początku tej nowej drogi życiowej jest pomoc rodziców. Zakup mieszkania dla dziecka lub podarowanie mu środków finansowych na inwestycję wymaga udokumentowania prawnego. Podpowiadamy o czym warto pamiętać.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)