Dziś mamy 19 czerwca 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
25 listopada 2016

Uczniowie gościli w przedszkolu. Wspólnie świętowano Dzień Pluszowego Misia

fot. Daria Pawlak

fot. Daria Pawlak

Chyba nie ma pokoju dziecięcego, w którym na półce, łóżku lub fotelu nie siedzi miś. Wielu z nas ma # swojego ulubionego pluszaka, którego pamięta z dzieciństwa.

Święto Pluszowego Misia zostało ustanowione w 2002 roku, dokładnie w 100 rocznicę powstania tej popularnej maskotki. W związku z tym uczniowie klasy pierwszej Technikum Informatyczno-Ekonomicznego przygotowali przedstawienie kukiełkowe oraz konkursy wiedzowe dla przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego w Kcyni.

Dzieci wysłuchały historię święta Pluszowego Misia oraz obejrzały przedstawienie o niegrzecznym Misiu i jego spotkaniu z Złotowłosą. Przedszkolaki z zapartym tchem śledziły losy Pluszowego Misia, który z powodu swej złośliwości stracił zaufanie przyjaciół z lasu. Jednak, jak to w bajkach bywa, zrozumiał swój błąd, przeprosił wszystkich, stał się miłym i grzecznym Misiem. Pomógł też Złotowłosej i został jej przyjacielem.

W role bajkowych postaci wcielili się: Adrianna Pawlak, Wiktoria Szalow, Marcin Stypczyński i Adrian Dziejak. Całość prowadzili: Milena Smorga oraz Mateusz Szczepaniak. Opiekę nad sprzętem sprawował Mateusz Meller. Uczniowie technikum przygotowali również dla przedszkolaków zagadki i konkursy oraz słodkie upominki.

materiał: Agnieszka Kobierowska

Oceń artykuł: 79 46

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie geometrii kół
Usta - powiekszanie
Meble kuchenne
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
MEBLE DZIECIĘCE
Lipoliza injekcyjna
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szczotki do włosów tytanowe Termix
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)