Dziś mamy 22 stycznia 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

07 maja 2018

Turniej szóstek piłkarskich. 9 drużyn grało o puchar burmistrza

fot. pow.

fot. pow.

Lokalni Animatorzy Sporty w dniu 01.05.2018 r. od godz. 10.00 przeprowadzili # na boisku trawiastym Orlik 2012 przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kcyni, Turniej Piłki Nożnej Szóstek Piłkarskich o Puchar Burmistrza Kcyni z okazji obchodów Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja i Święta Pracy 1 Maja.

W zawodach wzięło udział dziewięć drużyn, łącznie 73 zawodników. Zawodnicy grali w dwóch grupach eliminacyjnych.  W skład grupy eliminacyjnej  „A” weszły drużyny:  Orzełki, Orion Dziewierzewo, Górki Zagajne, Albatrosy, Saints. W skład grupy eliminacyjnej „B” weszły drużyny:   Sąsiedzi Sipiory, Olimpia Tupadły, Climak Fundacja w Kuźni, Zespół Orły. W grupach grano mecze systemem „każdy z każdym”.

Wyniki w grupie „A”
1. Orzełki   10 pkt (6:0)
2. Albatrosy 8 pkt (4:1)
3. Saints  4 pkt. (6-7)
4. Orion Dziewierzewo 4 pkt. (4:7)
5. Górki Zagajne 1 pkt. (6:7)

Wyniki w grupie „B”
1. Olimpia Tupadły 9 pkt. (9:1)
2. Sąsiedzi Sipiory 6 pkt.  (6:1),
3. Climak Fundacja w Kuźni 3 pkt. (4:4)
4. Zespół Orły 0 pkt. (0:13)

W półfinale grały drużyny: 

Olimpia Tupadły - Albatrosy  (1:2)
Orzełki - Sąsiedzi Sipiory (1:1) po rzutach karnych (3:2)

Finał:

Mecz o III miejsce:  Olimpia Tupadły - Sąsiedzi Sipiory (3:2)
Mecz o I miejsce: Orzełki - Albatrosy (3:0)


Klasyfikacja końcowa:
 

1. Orzełki
2. Albatrosy,
3. OlimpiaTupadły
4. Sąsiedzi Sipiory

Podsumowania zawodów o charakterze patriotycznym, wręczenia pucharów za zajęte miejsca drużynowo  i nagród indywidualnych  statuetek, dokonał Burmistrz Kcyni Pan Marek Szaruga gratulując zawodnikom wspaniałej gry, zajętych miejsc drużynowo i  tytułów indywidualnych: Król Strzelców, Najlepszy Bramkarz i Najlepszy Zawodnik. Burmistrz Kcyni uhonorował nagrodami indywidualnymi   - statuetki piłka nożna  i tytułami:  Króla Strzelców  Radosława Rybaka, drużyna Sąsiedzi Sipiory,  Najlepszego Bramkarza  Idczaka Huberta, drużyna Orzełki, Najlepszego Zawodnik  Mikołaja Bronieckiego drużyna Albatrosy.

Zawody zorganizowali i przeprowadzili animatorzy sportu na boisku „Orlik 2012” panowie Jarosław Kurtysiak i Marek Sobczak. Sędzią głównym zawodów był pan Jarosław Kurtysiak.

 materiał: Ryszard Haniaszyn

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)