Dziś mamy 31 marca 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

31 grudnia 2019

Turniej świąteczny w piłce halowej. Emocji nie brakowało

fot. MLKS

fot. MLKS "Orzeł" Kcynia

28 grudnia w godzinach popołudniowych w hali sportowej Szkoły Podstawowej przy # ul. Wyrzyskiej został rozegrany turniej świąteczny w piłce nożnej halowej o Puchar Burmistrza Kcyni i Prezesa MLKS "Orzeł" w Kcyni.

W turnieju wzięło udział osiem zespołów. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy po cztery każda. W grupie każdy zagrał z każdym. Rywalizacja przebiegała w miłej, świątecznej atmosferze. Emocji nie brakowało. Drużyny, które zajęły pierwsze i drugie miejsca w grupie awansowały do finałów.

W meczu o 3.miejsce lepsi okazali się zawodnicy Di Cantare, którzy pokonali Zielonych Zalesie 6:1. W finale zmierzyły się Skra Paterek i Szubinianka Szubin.

Mecz był bardzo wyrównany, na wysokim poziomie. Regulaminowy czas gry zakończył się bramkowym remisem (2:2). O zwycięstwie zdecydowały rzuty karne. W rzutach karnych lepiej spisali się zawodnicy z Paterka wygrywając 2:0.

Tabela oraz nagrody indywidualne:
1. Skra Paterek
2. Szubinianka Szubin
3. Di Cantare
4. Zieloni Zalesie
5. Czarni Nakło
6. Dąb Potulice
7. Orzeł Kcynia
8. Team Góreckich

Najlepszy bramkarz: Paszkiewicz Jacek (Szubinianka Szubin)
Najlepszy strzelec: Wełniak Kacper (Skra Paterek)
Najlepszy zawodnik: Donarski Jakub (Szubinianka Szubin)
Zawodnik fair play: Górecki Sebastian (Team Góreckich)

Gratulujemy!

Każdy zespół otrzymał statuetkę lub puchar. Do dyspozycji uczestników była kawa, herbata, ciastka oraz pyszna grochówka.

Dziękujemy Panu Burmistrzowi Markowi Szarudze za ufundowanie pucharów i statuetek. Dziękujemy wszystkim drużynom za przybycie i udział w turnieju.

materiał: MLKS "Orzeł" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 11 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Chodź, pomaluj swój świat… na zielono. Apetyczne przepisy na Dzień Szpinaku

Świętować można z różnych okazji. Boże Narodzenie jednoznacznie kojarzy się z #czerwonym barszczem i zupą grzybową, a Wielkanoc to świetny pretekst do zajadania się żurem i jajkami na tysiąc sposobów. Kalendarz jest jednak wypełniony wieloma innymi, smakowitymi datami. Wiedzieliście, że 26 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Szpinaku? Najwyższa pora dać temu liściastemu specjałowi zielone światło w kuchni!

(czytaj więcej)
0

Co robić z dziećmi w domu? Wspólnie pieczmy słodkości!

Co robić z dzieciakami, które więcej czasu spędzają w domu? Istnieje wiele pomysłów na to, #jak w prosty i przyjemny sposób zorganizować czas, angażując także najmłodszych. Jedną z przyjemniejszych aktywności, która pozwoli nam na działanie zespołowe, jest wspólne pieczenie słodkości – a efekty, och, będą pyszne! Oto garść inspiracji na proste w przygotowaniu i smaczne wypieki, które możemy przyrządzić wspólnie z najmłodszymi.

(czytaj więcej)
0

"Odkażanie" koronawirusa po polsku. W izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

Butelka wódki, kilka piw i ze dwa wina – to dla żony. Będzie na zapas” – mówi, stojąc w kolejce #w monopolowym. Ale robi to także następnego dnia… Pandemia koronawirusa i związana z nią kwarantanna staje się dla wielu Polaków pułapką. W wyniku izolacji częściej sięgają po alkohol i piją znacznie większe jego ilości. Podczas gdy np. władze departamentu Aisne w północno-wschodniej Francji wydają zakaz sprzedaży alkoholu w związku z epidemią Covid-19, w Polsce sklepy monopolowe pospiesznie i na bieżąco uzupełniają braki w asortymencie.

(czytaj więcej)
0

Co robić w czasie kwarantanny? Mamy dla Was kilka propozycji

Minęło już kilka tygodni odkąd ogłoszono w Polsce stan zagrożenia epidemicznego. W tym# czasie wielu z nas pozostaje w domach. Co robić żeby nie zwariować? Jak wypełnić sobie czas w przysłowiowych "czterech ścianach"?

(czytaj więcej)