Dziś mamy 20 stycznia 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

31 grudnia 2019

Turniej świąteczny w piłce halowej. Emocji nie brakowało

fot. MLKS

fot. MLKS "Orzeł" Kcynia

28 grudnia w godzinach popołudniowych w hali sportowej Szkoły Podstawowej przy # ul. Wyrzyskiej został rozegrany turniej świąteczny w piłce nożnej halowej o Puchar Burmistrza Kcyni i Prezesa MLKS "Orzeł" w Kcyni.

W turnieju wzięło udział osiem zespołów. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy po cztery każda. W grupie każdy zagrał z każdym. Rywalizacja przebiegała w miłej, świątecznej atmosferze. Emocji nie brakowało. Drużyny, które zajęły pierwsze i drugie miejsca w grupie awansowały do finałów.

W meczu o 3.miejsce lepsi okazali się zawodnicy Di Cantare, którzy pokonali Zielonych Zalesie 6:1. W finale zmierzyły się Skra Paterek i Szubinianka Szubin.

Mecz był bardzo wyrównany, na wysokim poziomie. Regulaminowy czas gry zakończył się bramkowym remisem (2:2). O zwycięstwie zdecydowały rzuty karne. W rzutach karnych lepiej spisali się zawodnicy z Paterka wygrywając 2:0.

Tabela oraz nagrody indywidualne:
1. Skra Paterek
2. Szubinianka Szubin
3. Di Cantare
4. Zieloni Zalesie
5. Czarni Nakło
6. Dąb Potulice
7. Orzeł Kcynia
8. Team Góreckich

Najlepszy bramkarz: Paszkiewicz Jacek (Szubinianka Szubin)
Najlepszy strzelec: Wełniak Kacper (Skra Paterek)
Najlepszy zawodnik: Donarski Jakub (Szubinianka Szubin)
Zawodnik fair play: Górecki Sebastian (Team Góreckich)

Gratulujemy!

Każdy zespół otrzymał statuetkę lub puchar. Do dyspozycji uczestników była kawa, herbata, ciastka oraz pyszna grochówka.

Dziękujemy Panu Burmistrzowi Markowi Szarudze za ufundowanie pucharów i statuetek. Dziękujemy wszystkim drużynom za przybycie i udział w turnieju.

materiał: MLKS "Orzeł" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 10 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiega się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Jak utrzymać porządek w nowym roku? Poznaj 5 trików na odświeżenie domu

Nie przepadasz za sprzątaniem, ale lubisz, kiedy w domu wszystko jest w # porządku? Chociaż nie istnieje żaden magiczny sposób na to, aby porządek robił się sam, to okazuje się, że wcale nie musisz spędzać na walce z bałaganem długich godzin.

(czytaj więcej)