Dziś mamy 17 lipca 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
05 kwietnia 2018

Turniej piłki ręcznej. Pięć drużyn walczyło o puchar burmistrza

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 22 marca 2018 r. w hali sportowej Zespół Szkół Technicznych w Kcyni # przy ul. Emila Jurczyka 3 odbył się Turniej Piłki Ręcznej Wiosna 2018 o Puchar Burmistrza Kcyni Marka Szarugi w kategorii chłopców rocznik 2001 i młodsi.

Gospodarzem i organizatorem Turnieju był Zespół Szkół Technicznych w Kcyni i Urząd Miejski w Kcyni. W zawodach wzięły udział drużyny chłopców reprezentujące Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kcyni, Szkołę Podstawowa im. Błogosławionej Marii Karłowskiej w Dobieszewie, Szkołę Podstawowa w Mycielewie, Szkołę Podstawową im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie
i Zespół Szkół Technicznych w Kcyni.

Po oficjalnym otwarciu zawodów, powitaniu zespołów i trenerów odbyło się losowanie.  Grano systemem gry „każdy z każdym” (5+1), czas gry każdy mecz jeden raz 12 minut.

Wyniki i klasyfikacja końcowa drużynowa przedstawia się następująco:
I  miejsce     ZSO Kcynia       -   pkt.  8,   bramki 41-16
II miejsce    ZST Kcynia        -   pkt.  6,   bramki 43-18
III miejsce   SP Dobieszewo   -   pkt.  4,   bramki 29-29
IV miejsce   SP Mycielewo     -   pkt.  2,   bramki 18-42
V  miejsce   SP Dziewierzewo -  pkt.  0,   bramki 18-42

Drużyna Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kcyni, która zwyciężyła w zawodach wystąpiła w następującym składzie: Dominik Nowak, Wojciech Wełniński, Michał Piskulski, Dominik Nowacki, Kacper Ircha, Jakub Rybak, Radosław Kosmatka, Kacper Kurdelski, Hubert Napierała. Trenerem prowadzącym drużynę na zawodach  był Pan Jacek Kuliński.

W klasyfikacji indywidualnej uhonorowano zawodników następującymi tytułami i statuetkami:
- Mateusz Sojka (SP w Mycielewie)          -  Najlepszy Bramkarz
- Dominik Nowak (ZSO w Kcyni)             -  Najlepszy Zawodnik
- Jakub Śliwiński (SP w Dziewierzewie)   -  Najmłodszy Zawodnik

Nagrody, puchary i dyplomy w klasyfikacji drużynowej i statuetki w klasyfikacji indywidualnej wręczali Pani Aleksandra Doiczman Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w  Kcyni i Pan Marek Szaruga Burmistrz Kcyni, który pogratulował zawodnikom i prowadzącym zespoły trenerom wysokiego poziom gry i wysokiego poziomu kultury zawodników na boisku w trakcie rywalizacji sportowej.   

Pani Aleksandra Doiczman Dyrektor ZSO w Kcyni zaprosiła i zachęciła  uczestników turnieju kończących kształcenie gimnazjalne do kontynuowania naukiw Zespole Szkół Technicznych w Kcyni przy ul. Emila Jurczyka 3.

Mecze sędziowali: Tomasz Narożny, Andrzej Kluczyński, Bartosz Łyszczarz, Rafał Leśniarek i Piotr Dutkiewicz.

materiał: Ryszard Hanioszyn


Oceń artykuł: 9 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (8)

    chudy, w dniu 05-04-2018 14:32:15 napisał:

    Burmistrz przytył - dobrze mu na państwowej posadzie

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Lakiernictwo
Test amortyzatorów
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
Masaż leczniczy
Blacharstwo
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Budowa domu pod klucz
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)