Dziś mamy 21 lipca 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

14 maja 2019

Turniej Piłki Nożnej. Sportowe obchody Święta Pracy

fot. pow.

fot. pow.

W dniu 01.05.2019 r. od godz. 10.00 przeprowadzono, na boisku trawiastym # Orlik przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kcyni, ul. Bolesława Pobożnego 1, Turniej Piłki Nożnej Szóstek Piłkarskich o Puchar Burmistrza Kcyni z okazji obchodów Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja i Święta Pracy 1 Maja.

W zawodach wzięły udział drużyny Sąsiedzi Sipiory i Zespół Szkół Technicznych TIE. Rozegrano mecz i rewanż 2 razy 20 min. każdy z meczy.

Wyniki:
Sąsiedzi Sipiory 3:3 Zespół Szkól Technicznych TIE

Rewanż:
Zespół Szkól Technicznych 4:3 TIE Sąsiedzi Sipiory

Klasyfikacja końcowa
I miejsce Zespół Szkół Technicznych TIE wynik 4 pkt. 7:6;
II miejsce Sąsiedzi Sipiory wynik 1 pkt. 6:7.

Podsumowania zawodów o charakterze okolicznościowym patriotycznym, wręczenia pucharów za zajęte miejsca drużynowo i nagród indywidualnych statuetek, dokonał Burmistrz Kcyni Pan Marek Szaruga gratulując zawodnikom wspaniałej widowiskowej gry, na wysokim i wyrównanym poziomie, zajętych miejsc drużynowo i tytułów indywidualnych: Król Strzelców, Najlepszy Bramkarz i Najlepszy Zawodnik.

Burmistrz Kcyni uhonorował nagrodami indywidualnymi - statuetkami piłka nożna i tytułami: Król Strzelców Pawłeł Stałowski (Sąsiedzi Sipiory), Najlepszy Bramkarz Rafał Heftowicz (Sąsiedzi Sipiory), Najlepszy Zawodnik Hubert Silicki (Zespół Szkół Technicznych TIE).

Zawody zorganizował Urząd Miejski w Kcyni i animatorzy sportu na boisku Orlik w Kcyni. Sędzią głównym zawodów był pan Robert Stróżyk.

materiał: Ryszard Hanioszyn

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)