Dziś mamy 30 maja 2020, sobota, imieniny obchodzą:

14 maja 2019

Turniej Piłki Nożnej. Sportowe obchody Święta Pracy

fot. pow.

fot. pow.

W dniu 01.05.2019 r. od godz. 10.00 przeprowadzono, na boisku trawiastym # Orlik przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kcyni, ul. Bolesława Pobożnego 1, Turniej Piłki Nożnej Szóstek Piłkarskich o Puchar Burmistrza Kcyni z okazji obchodów Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja i Święta Pracy 1 Maja.

W zawodach wzięły udział drużyny Sąsiedzi Sipiory i Zespół Szkół Technicznych TIE. Rozegrano mecz i rewanż 2 razy 20 min. każdy z meczy.

Wyniki:
Sąsiedzi Sipiory 3:3 Zespół Szkól Technicznych TIE

Rewanż:
Zespół Szkól Technicznych 4:3 TIE Sąsiedzi Sipiory

Klasyfikacja końcowa
I miejsce Zespół Szkół Technicznych TIE wynik 4 pkt. 7:6;
II miejsce Sąsiedzi Sipiory wynik 1 pkt. 6:7.

Podsumowania zawodów o charakterze okolicznościowym patriotycznym, wręczenia pucharów za zajęte miejsca drużynowo i nagród indywidualnych statuetek, dokonał Burmistrz Kcyni Pan Marek Szaruga gratulując zawodnikom wspaniałej widowiskowej gry, na wysokim i wyrównanym poziomie, zajętych miejsc drużynowo i tytułów indywidualnych: Król Strzelców, Najlepszy Bramkarz i Najlepszy Zawodnik.

Burmistrz Kcyni uhonorował nagrodami indywidualnymi - statuetkami piłka nożna i tytułami: Król Strzelców Pawłeł Stałowski (Sąsiedzi Sipiory), Najlepszy Bramkarz Rafał Heftowicz (Sąsiedzi Sipiory), Najlepszy Zawodnik Hubert Silicki (Zespół Szkół Technicznych TIE).

Zawody zorganizował Urząd Miejski w Kcyni i animatorzy sportu na boisku Orlik w Kcyni. Sędzią głównym zawodów był pan Robert Stróżyk.

materiał: Ryszard Hanioszyn

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)