Dziś mamy 19 marca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

24 marca 2019

Turniej Brydżowy im. Mariusza i Kazimierz Mendyk

fot. arch

fot. arch

Ognisko TKKF Instalator Pelikan w Szubinie serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków brydża# sportowego na kolejny Turniej Brydżowy im. Mariusza i Kazimierza Mendyk.

Turniej odbędzie się 24 marca 2019 roku o godz. 10:00 w Szubinie ul. Mostowa 14. W zawodach prawo udziału mają pary zrzeszone i niezrzeszone. Turniej zaliczany jest do Grand Prix okręgu Kujawsko – Pomorskiego. Przewidziane nagrody dla najlepszych trzech par, medale dla najlepszych trzech par, puchary dla najlepszych trzech par, puchar przechodni dla zwycięskiego zespołu, nagrody finansowe dla najlepszych par, nagrody niespodzianki. Ilość nagrodzonych może się zwiększyć w zależności od ilości uczestników. Turniej zostanie przeprowadzony również drużynowo ( 2 pary ). Wpisowe 40 zł od pary, emeryci i renciści 30 zł od pary za okazaniem legitymacji. W ramach wpisowego uczestnicy otrzymają ciepły posiłek oraz dowolną ilość kawy i herbaty. Każdy uczestnik otrzyma znaczek okolicznościowy. Turniej sędziuje sędzia związkowy. Patronat prasowy Tygodnik Pałuki i Tygodnik Powiat Nakielski. Więcej informacji pod numerem telefonu 609 – 042 – 544.

materiał: Piotr Krzywdziński 

Oceń artykuł: 4 0
Pliki do pobrania
REGULAMIN MENDYK.docx.....docx

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1229PLN PROMOCJAPLN
Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
Botox i wypełniacze
MEBLE PIOTR PASIEKA
Remonty mieszkań
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)