Dziś mamy 20 kwietnia 2024, sobota, imieniny obchodzą:

04 maja 2016

Trzy mecze trzeciego maja

Z okazji święta uchwalenia konstytucji 3 maj w Kcyni zorganizowany został turniej # piłki ręcznej, do którego przystąpiły zespoły z Kcyni, Nakła oraz Koronowa.

W hali sportowej Szkoły Podstawowej im. Jana Czochralskiego o godzinie 9:00 rozpoczęto zawody trzech drużyn w systemie "każdy z każdym". Pierwsi rozegrali mecz gospodarze stając w szranki z zespołem z Nakła.

Niestety pierwszą bramkę stracili już w drugiej minucie, a kolejne dwie 4 minuty później. Ostatecznie pierwszy mecz w tym dniu zakończył się porażką gospodarzy. Kolejny mecz pomiędzy drużyną z Koronowa a składem z Nakła zaowocował wynikiem 31:18
Ostatni z meczy to potyczka kcynian z Koroną Koronowo, zakończył pierwszą połowę wynikiem 12:10 dla gospodarzy.

Finał przyniósł kolejną porażkę gospodarzy kończąc się 20:26, co dało drugą wygraną dla Koronowa.

Oceń artykuł: 39 24