Dziś mamy 4 lipca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

10 września 2019

Trwa konkurs na pocztówkę! Do wygrania atrakcyjne nagrody

„Moja pocztówka z Ekomuzeum Doliny Noteci” to motyw przewodni ogłoszonego przez# Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” wakacyjnego konkursu plastycznego, w którym prace składać można jeszcze do 13 września 2019 r.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie pocztówki (format: 10 cm x 15 cm), która ukazywać będzie walory przyrodnicze, kulturowe lub historyczne Doliny Noteci, bądź miejsca warte odwiedzenia oraz różnorodne formy spędzania czasu w Dolinie Noteci.

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku od 5 do 13 lat, będących mieszkańcami powiatu nakielskiego. Szczegóły w Regulaminie Konkursu dostępnym na stronie: www.krajna-paluki.cna.org.pl.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: hulajnoga, zestaw gier planszowych, bezprzewodowy głośnik!

Uroczyste wręczenie nagród połączone z prezentacją prac konkursowych odbędzie się 19 września br. o godzinie 16:00 w Nakielskim Ośrodku Kultury im. Zygmunta Kornaszewskiego w Nakle nad Notecią. Podczas rozdania nagród odbędzie się pokaz iluzji w wykonaniu Damiana Spętanego – uczestnika telewizyjnego programu „Mam Talent”. Wstęp na pokaz jest bezpłatny dla wszystkich dzieci i ich opiekunów.

materiał: Monika Żydek/Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Krajny i Pałuk"

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    ?, w dniu 10-09-2019 21:19:40 napisał:

    A, 5-13 lat, to dlaczego? Może 6-14, albo 7-15 lat. Pomyślał ktoś, żeby się teraz nie pocić!

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Masaż leczniczy
Masaż gorącymi kamieniami
Lakiernictwo
Budowa stanu surowego
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Konstrukcje stalowe
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Zabiegi dla panów
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)