Dziś mamy 24 lipca 2019, środa, imieniny obchodzą:

09 lipca 2019

Trwa II etap budowy drogi. To już kolejna inwestycja w gminie

fot. pow.

fot. pow.

Trwa II etap budowy drogi w Mieczkowie. Powstanie ok. 700 metrów bieżących # drogi z nawierzchni bitumicznej wraz z utwardzonymi kruszywem poboczami i wjazdami.

Inwestycja realizowana jest przy wsparciu ze środków unijnych w ramach PROW na lata 2014-2020. Wysokość dofinansowania to 63,63%. Całkowita wartość inwestycji wynosi 553 536,05 zł. Zadanie realizuje firma Kowalski Budownictwo.

W dalszych planach jest przebudowa ul. Łąkowej w Kcyni - na to zadania Gmina Kcynia złożyła wniosek o wsparcie finansowe w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Kolejnymi zadaniami w trakcie realizacji jest przygotowanie projektów budowlanych na przebudowę ul. Sądowej i Farnej w Kcyni i drogę w Dziewierzewie.

materiał: Anna Duda-Nowicka UM w Kcyni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)