Dziś mamy 16 czerwca 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

20 grudnia 2018

Tenis ziemny. Dzieci wróciły do rakiet

fot.arch

fot.arch

Długo wyczekiwana przez dzieci kontynuacja zajęć rekreacyjno-sportowych# realizowanych w ramach projektu „Wakacje z tenisem” doczekała się kontynuacji.

W miesiącu listopadzie udało się ponownie uruchomić zajęcia dla dzieci zainteresowanych tą dyscypliną sportu. Zajęcia są realizowane na sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Kcyni. Zainteresowanie a przede wszystkim zaangażowanie najmłodszych adeptów na zajęciach jest bardzo duże. Obecnie dzieci trenują w 2 grupach 6 osobowych, co jest optymalnym rozwiązaniem na tym etapie szkolenia podstawowego.
Organizatorem zajęć tenisowych jest Kcyńskie Stowarzyszenie Tenisowe „Nasz Kort” w Kcyni. W związku z dużym zainteresowaniem dzieci i chęcią udziału w zajęciach z tenisa ziemnego, w roku 2019 planowane jest stałe szkolenie dzieci przez cały rok. KST  „Nasz Kort” będzie startować w otwartych konkursach ofert dla stowarzyszeń sportowych w celu zrealizowania tego planu.
Rodziców zainteresowanych udziałem dzieci w zajęciach proszę o kontakt z prezesem KST „Nasz Kort” w Kcyni p. Maciejem Krzyżanowskim pod numerem tel. 694-454-574

materiał: Maciej Krzyżanowski
Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.
 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ranking najlepszych szamponów dla psów

Poniższe zestawienie uwzględnia topowe produkty z kategorii „szampony dla psów”, które posiadają wzorcowe opinie w internecie oraz są najczęściej kupowane. Kosmetyki, które znalazły się w rankingu są więc warte zakupu.

(czytaj więcej)